Дискримінація: причини, наслідки, протидія

Громадська організація "ПАРТНЕРСТВО." представляє вашій увазі лекцію канд. екон. наук, доцента кафедри податків та фіскальної політики Західноукраїнського національного університету - Галини Василевської на тему дискримінації та протидії цьому явищу у сучасному світі.


Презентація лекції.pdf

 

V Міжнародний фестиваль гончарів "Не святі горшки ліплять"

Чотири дні поспіль Тернопіль гостинно приймав на своїх теренах гончарів зі всієї України. з 26.08.2021 р. по 29.08.2021 р. парк ім. Тараса Шевченка був наповнений особливою святковою атмосферою та неймовірним запахом свіжої глини.


Детальніше...

Міжнародний фестиваль гончарів «Не святі горщики ліплять»


Тернопільський обласний Осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Громадська організація "Не святі горшки ліплять"та ГО «Партнерство» організовують Міжнародний фестиваль гончарів «Не святі горщики ліплять», що відбудеться з 26 серпня по 29 серпня 2021 року.

Детальніше...

3 квітня 2021 року відбувся бранч-інтерактив на тему: "Жінки і конфлікт? Вперше чую..."

3 квітня 2021 року відбувся бранч-інтерактив на тему: "Жінки і конфлікт? Вперше чую...". Тренеркою проєкту була молода, креативна, проте досвідчена медіаторка, яка залюбки вирішує будь-які конфлікти, готує до переговорів та понад 20 років працює у сфері налагодження комунікацій – Наталія Кузьма, засновниця «KUZMA communication», членкиня Львівського центру медіації, НЛП-практик, громадська лідерка (м. Львів). 

Детальніше...

Міжнародний симпозіум "Архітектоніка фіскальної науки та дивергенція митно-податкових інститутів": результати роботи

 19 лютого 2021 року завершився Міжнародний симпозіум «Архітектоніка фіскальної науки та дивергенція митно-податкових інститутів», який відбувався у Західноукраїнському національному університеті з нагоди 20-річчя заснування кафедри Податків та фіскальної політики. Громадська організація «ПАРТНЕРСТВО.» та консалтингова компанія «Універсальний бізнес ресурс» були партнерами щодо організації визначної події, яка об’єднала у своєму товаристві понад 200 учасників.

Детальніше...

Архітектоніка фіскальної науки та дивергенція митно-податкових інститутів


Шановні учасники Міжнародного симпозіуму "Архітектоніка фіскальної науки та дивергенція митно-податкових інститутів", який відбудеться 18-19 лютого 2021 року. Запрошуємо вас долучатися до онлайн-платформи ZOOM. Західноукраїнський національний університет запрошує Вас на заплановану конференцію: Zoom.

Детальніше...

10 січня 2021 відбулося свято добра і акції «Час красивих вчинків» Різдвяний квест «Народження Ісусика»


10 січня 2021 відбулося свято добра і акції «Час красивих вчинків»  Різдвяний квест «Народження Ісусика», на який було запрошено діток-сиріт, а також, взятих під тимчасову опіку, позбавлених батьківського піклування, діток з інвалідністю та діток з багатодітних сімей.

Детальніше...

РІЗДВЯНИЙ КВЕСТ "НАРОДЖЕННЯ ІСУСИКА"


Громадська організація "ПАРТНЕРСТВО." стала співорганізатором святкового квесту, що проводитиметься для дітей-сиріт, дітей з багатодітних сімей та всіх гостей нашого заходу з нагоди Різдвяних свят. Творити добро, ділитися ним і давати іншим привід повірити в диво. Це важливо не лише для дітей, але й для їхніх батьків. Коли ми робимо добрі вчинки - світ посміхається усім, тож не забуваймо, що щирість, турбота і уважність завжди повертається нам у відповідь.

Детальніше...

Акція «Час красивих вчинків» продовжується!

Акція «Час красивих вчинків» продовжується!


До нас приходять особливі клієнти, яких ми дуже чекаємо і надзвичайно ретельно готуємося до їхнього візиту, а виходять вони від нас не лише клієнтами, а справжніми друзями, до того ж – красивими і щасливими!

Детальніше...

Завершення проєкту "РАЗОМ БЛИЖЧЕ ДО МЕТИ"


Наближається до завершення наш проєкт «РАЗОМ БЛИЖЧЕ ДО МЕТИ» В суботу, 12 грудня, ми хочемо познайомити вас, наші дорогі учасники з неймовірною людиною нашим земляком, відомим дипломатом, спеціальним радником посольства України в Брюсселі, очільником Дорадчої ради при Президії Верховної Ради України (1995 — 1996), представником франкомовних Урядів Бельгії у Чехії, В'єтнамі, Тунісі, Польщі (1996-2012), заступником представника з питань UNESCO та OECP у представництві «Валлонія-Брюссель» при Посольстві Бельгії у Парижі (2014-2019) – ЗЕНОНОМ КОВАЛЕМ (м. Сен-Жіль, Бельгія)

Детальніше...

Контакти

facebook instagram linkedin 

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

razom_blyzcze_do_mety253-1.JPG