V Міжнародний фестиваль гончарів "Не святі горшки ліплять"

Чотири дні поспіль Тернопіль гостинно приймав на своїх теренах гончарів зі всієї України. з 26.08.2021 р. по 29.08.2021 р. парк ім. Тараса Шевченка був наповнений особливою святковою атмосферою та неймовірним запахом свіжої глини.


Виставка найкращих робіт митців, неперевершені майстер-класи, змагання гончарів, запальні батли найвідважніших, а також ігри, співи, танці та випал головної скульптури фестивалю "НЕ СВЯТІ ГОРШКИ ЛІПЛЯТЬ", який відбувалося під гаслом "Скульптура княжої доби" - наповнювали серця тернополян та гостей міста.

Магічна сила фестивалю впоралася навіть з погодою! Як тільки в Тернопіль на V Міжнародний фестиваль гончарів "Не святі горшки ліплять" завітали майстри - погода почала змінюватись на краще, адже не даремно існує повір'я, що гончарі вміють розганяти дощові хмари, цю силу дає їм гончарне коло, яке рухається, а навколо нього рухається увесь світ! Програма фестивалю вкрай насичена і яскрава, розрахована на смаки та вподобання як дорослих, так і дітей.

Дуже захопливим видовищем стали глиняні бої, які наповнюють не лише силою та креативними творчими ідеями учасників, але й тих, хто активно вболіває за своїх фаворитів. Пізнавальними та цікавими були гончарські майстер-класи, конкурси, лотерея серед відвідувачів фестивалю, справжні лицарські бої не залишили байдужими нікого, лучний тир, де кожен зміг спробувати свою майстерність, тестування та майстер-класи від психологів та презентація книги відомої української казкарки, борчині та відстоювачці українського духу - Лариси Ніцой! А ще неперевершене й незабутнє вогняне шоу - подарунок тернополянам до дня міста від талановитих поборювачів вогню й гончарного кола і традиційний випал скульптури фестивалю, яка відображала епоху княжої доби в Україні.

Особливо щемно було спостерігати за врученням відзнаки "З Україною в серці", яку отримала пані Оксана Довган. Міжнародний фестиваль гончарів "Не святі горшки ліплять" пишається учасниками, які віддали частинку свого життя для захисту нашої батьківщини. Ми низько вклоняємось Дмитру Каганюку та презентація книг відомої української казкарки та борчині за національні традиції, мову й патріотичний ген кожного українця -  Лариси Ніцой! Володимиру Довган, які воювали на сході України. І вдячні їх дружинам -Мартинович Оксані та Оксані Довган, які були їм вірною та надійною опорою в тилу. 

Традиційно фестиваль відбувається аз підтримки Українського культурного фонду.
Організатори Міжнародний фестиваль гончарів "Не святі горшки ліплять" Тернопільський осередок національної спілки майстрів України
ГО "Не святі горшки ліплять"
Громадська Організація "Партнерство."
Громадська організація "Не святі горшки ліплять"
Тернопільська міська рада

Контакти

facebook instagram linkedin 

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

razom_blyzcze_do_mety234.JPG