3 квітня 2021 року відбувся бранч-інтерактив на тему: "Жінки і конфлікт? Вперше чую..."

3 квітня 2021 року відбувся бранч-інтерактив на тему: "Жінки і конфлікт? Вперше чую...". Тренеркою проєкту була молода, креативна, проте досвідчена медіаторка, яка залюбки вирішує будь-які конфлікти, готує до переговорів та понад 20 років працює у сфері налагодження комунікацій – Наталія Кузьма, засновниця «KUZMA communication», членкиня Львівського центру медіації, НЛП-практик, громадська лідерка (м. Львів). 

Організатори проєкту: громадська організація «ПАРТНЕРСТВО.», Консалтингова компанія «Універсальний бізнес ресурс», відокремлений підрозділ ГО «Ділові українські жінки» в Тернопільській області». На тренінгу обговорювалися різноманітні інструменти комунікації для успішного спілкування у жіночому колективі і не тільки. 

Тренінг скерований на тих, для тих, хто хоче збагнути специфіку конфліктів у жіночому колективі, навчитись бачити мотиви за словами та діями, давати якісний зворотній зв’язок.


Допомагали у реалізації проєкту: Уляна Джигринюк та Ірина Голяш.
Гостей заходу приймав: Готельний комплекс «Глобус».


Створювали образи і настрій майстрині салону «Іріс», за що щиро дякуємо власниці салону Ірині Ханас та неймовірно талановитим майстриням: ЮліЇ Пук, Інессі Семків, Луізї Суккар.


Фото, відо від Ірини Безкоровайної та Богдана Демчука.


Гостей заходу частували здоровою органічною їжею виробники надзвичайно смачної та органічної продукції власники брендів файного міста й Тернопільщини:
- Людмила Лесна виробник олій та неймовірно смачних десертів з надзвичайно запашною та корисною продукцією, яка розповіла про технологію виготовлення олій, постійне удосконалення процесу її виготовлення та збільшення асортименту. Смачні і поживні десерти, збагачені вітамінами і корисними елементами, які мають не лише відмінні смакові якості, але й є джерелом енергії, сили й імунітету.


- Віталій Горішний – «Крафтова сироварня». Представив продукцію власного виробництва. Тернопільські сири для самих вибагливих клієнтів буди представлені в надзвичайно широкому асортименті на будь-який смак: від пряних, кисло-солодких та гострих до ніжних, майже кремових.


- Наталка Потурай власниця бренду «Магія Меду» вразила різноманітністю продукції та переконала усіх присутніх, що мед – це не лише солодко! Розмаїття медових смаків – це, насамперед, дарунок нашої благодатної землі, а надзвичайно кропітка робота працьовитих комашок і турботливих господарів, як результат такої співпраці, була в повному обсязі представлена на заході: від цілющого меду до воскових свічок та іншої продукції.

- Єрмольчева Оленка – «Мікрозелень», представила асортимент продукції, вирощувати яку почала з власної потреба. Вивчала і удосконалювала цей процес та на сьогодні її продукція не залежується ні на полицях магазинів, а ще дуже популярна в Інтернет-просторі. Якість товару та розмаїття пропозиції була високо оцінена учасниками тренінгу і швидко завоювала прихильність усіх.


- Роксолана Гриджук доставка здорової їжі «Їжme». Продукція, яка не потребувала особливої реклами. Ті особливі страви, які мали змогу скуштувати усі присутні просто вражали зовнішнім виглядом, неймовірним смаком і харчовою цінністю. Переконувати у важливості здорового харчування не було потреби, проте неймовірно чуттєве представлення власного бренду змусило усіх закохатися в здорову, органічну їжу, довести – що корисне – це смачно!


На заході панувала дружня атмосфера, учасники заходу обмінювалися враженнями і радісними емоціями одне з одним, дарували позитив. Щиро сподіваємося, що вирішення будь-яких конфліктних ситуацій, буде лише на користь усім сторонам конфлікту.


Громадська організація "ПАРТНЕРСТВО." щиро вдячна усім, хто долучився до організації та проведення бранч-інтерактиву, а також гостям заходу, які знайшли час і виявили бажання взяти участь у заході. Особлива вдячність Наталії Кузьмі, яка своєї харизмою та досвідом зуміла переконати усіх учасників, що будь-який конфлікт – це не проблема, а, радше, інструмент для її вирішення.

Контакти

facebook instagram linkedin 

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

razom_blyzcze_do_mety252.JPG