XVII Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих учених «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів»

XVII Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих учених «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів»


ГО «ПАРТНЕРСТВО» з кафедрою Податків та фіскальної політики взяла участь в організації чергової науково-практичної конференції студентів і молодих учених «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів», присвячена 20-ти річчю Кафедри Податків та фіскальної політики Західноукраїнського національного університету.

Детальніше...

РАЗОМ БЛИЖЧЕ ДО МЕТИ

РАЗОМ БЛИЖЧЕ ДО МЕТИ


Науково-просвітницьке товариство «ПАРТНЕРСТВО юним» та його учасниця, ВАСИЛЕВСЬКА Анастасія – учениця Тернопільської української гімназії ім. Івана Франка, Президент Євроклубу «TERRA LIBERTAS» у партнерстві із Консалтинговою компанією «Універсальний бізнес ресурс» і Кафедрою Податків та фіскальної політики Західноукраїнського національного університету запрошують усіх долучитися до цікавого проєкту під назвою «Разом ближче до мети».

Детальніше...

XVІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих учених на тему: «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів»


ГО «ПАРТНЕРСТВО» запрошує до участі у XVІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів і молодих учених на тему: «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів» усіх, кому цікаві дискусії функціонування та реформування митно-податкових інституцій в Україні і світі. До роботи у конференції запрошені кращі фахівці, теоретики й практики митної та податкової служб м. Тернополя, а також платники податків – юридичні та фізичні особи, громадські організації які зацікавлені у покращенні якості надання фіскальних послуг.

Інформаційний_листок

НАУКОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ КРАЇНИ!


18.04.19 р. ГО «ПАРТНЕРСТВО» традиційно прийняла участь в організації XIV Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції на тему «Фіскальна політика в умовах євроінтеграційних процесів». З вітальним словом звернулися: д-р екон. наук, професор, ректор ТНЕУ А. Крисоватий, канд. екон. наук, доцент, декан факультету фінансів А. Кізима, канд. екон. наук, доцент, в.о. завідувача кафедри податків та фіскальної політики А. Луцик, та директор Консалтингової компанії «Універсальний бізнес ресурс» та президент ГО «ПАРТНЕРСТВО» Н. Овсейко, які у своїх зверненнях до молоді та студентсва зауважили, про необхідність проведення наукових конференцій, у яких беруть участь активні, талановиті й небайдужі студенти, адже майбутнє країни та її ефективний розвиток залежить від їхнього бажання діяти. 

Детальніше...

VIII Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «ФІСКАЛЬНА ПОЛІТИКА УКРАЇНИ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІНИХ ПРОЦЕСІВ»

22 квітня 2016 року Тернопільська обласна громадська організація "ПАРТНЕРСТВО" разом із кафедрою податків та фіскальної політики Тернопільського національного економічного університету та Головним управлінням Державної фіскальної служби у Тернопільській області провели VIII Всеукраїнську науково-практичну студентську конференцію "Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів". До участі в конференції було запрошено студентів внз Тернополя, школярів та студентів спеціалізованих коледжів м. Могилів-Подільський, м. Хмельницький, м. Коломия. Традиційно, у залі засідань ТНЕУ, панувала приємна творча атмосіфера, що сприяла цікавим дискусіям та конструктивному діалогу.

Детальніше...

КАТІВНЯ В ЦЕНТРІ ФАЙНОГО МІСТА

21 квітня 2016 року учасники Науково-просвітницького товариства "ПАРТНЕРСТВО юним", студенти факультету фінансів ТНЕУ групи Ф - 34 відвідали Історико-меморіальний музей політичних в'язнів м. Тернополя. Існує музей як відділ Тернопільського обласного краєзнавчого музею, який відкрито й освячено 14 жовтня 1996 року на свято Покрови Пресвятої Богородиці. Ідея створення музею належить краєзнавцю, археологу, директору Інституту національного відродження — Ігорю Ґереті. Його підтримали колишній директор Тернопільського обласного краєзнавчого музею Венедикт Лавренюк, обласна Спілка політв'язнів і репресованих та обласне товариство «Меморіал» імені Василя Стуса. Власне тоді і було відкрито першу експозицію, яка розміщувалась лише у кількох камерах.

Детальніше...

Watching Comedy - having fun together

21 квітня 2016 року у рамках проведення ENGLISH week у холі першого корпусу Тернопільського національного економічного університету за сприяння Тернопільської обласної громадської організації "ПАРТНЕРСТВО" під патронаторм ректора ТНЕУ, професора крисоватого Андрія Ігоровича для учасників Науково-просвітницького товариства "ПАРТНЕРСТВО юним", студентів ТНЕУ та усіх бажаючих було продемонстровано англомовну комедію "Hitch der date doktor" з улюбленцем мільйонів, неймовірним американським актором  Віллом Сміттом.

Детальніше...

ENGLISH_Week

 

 

today is the beginning of the

  English Week

  with Scientific & educational
circle
«PARTNERSHIP for Young» and department

  TAXes and fiscal policy

 
 

Детальніше...

Контакти

facebook instagram linkedin 

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

razom_blyzcze_do_mety239.JPG