10 січня 2021 відбулося свято добра і акції «Час красивих вчинків» Різдвяний квест «Народження Ісусика»


10 січня 2021 відбулося свято добра і акції «Час красивих вчинків»  Різдвяний квест «Народження Ісусика», на який було запрошено діток-сиріт, а також, взятих під тимчасову опіку, позбавлених батьківського піклування, діток з інвалідністю та діток з багатодітних сімей.

Громадська організація «Партнерство» та Науково-просвітницьке товариство «Партнерство юним», яке функціонує на базі нашої організації разом із партнерами Студією масажу «Body Line», Квітковим маркетом «КвітоЦентр», Салоном краси та здоров’я «SUNRISE» , Тернопільським національним медичним університетом ім І. Я. Горбачевського,  Українським  брендом одягу «OKSA», Тернопільським міським центром фізичного здоров’я населення, Магазин-ательє «Територія взуття», Відокремленим підрозділом Громадської організації «Ділові українські жінки в Тернопільській області», магазином «Миска», Відділенням Всеукраїнської громадська організація «Асоціація правників України» в Тернопільській області, Великобірківським відділ освіти, Навчальний клуб «ВладМарк», Рекламна агенція «Партнер», Незалежний громадсько-політичний тижневик «Наш ДЕНЬ», Офіційний сайт інформаційного ресурсу «То Тернопільщина», інформаційно-розважальний канал сімейного типуТелеканал «Тернопіль 1».

Свято видалось напрочуд веселим і яскравим, звучали колядки, учасники квесту завзято виконували усі завдання, грали цікаві ігри, ліпили вареники та розкладали кутю. Частувалися учасники та гості квесту традиційним українським борщем, узваром, запашними пампушками. Казку скрасила Різдвяна імпреза у виконанні молодшої групи молодіжної спільноти «БУМ» парафії Святої Параскеви Української Греко-Католицької Церкви села Байківці за сценарієм настоятеля отця Віталія Дзюби.Навчальний клуб «ВладМарк» надав усім діткам подарункові сертифікати на навчання з англійської мови на 3 міс (знижка у розмірі 35 %). Спонсори та меценати нашого спільного свята усім учасникам підготували подарунки. Свято закінчилося, але красиві вчинки продовжують світ робити кращим, небайдужим і світлим.

Усі отримали масу позитивних емоцій. Ми вдячні усім, хто долучився до акції. Щиро сподіваємося, що наші спільні справи мотивують вас в подальшому ще більше брати участь у подібних заходах, а може реалізовувати власні ідеї. Об’єднуймося у наших добрих справах та красивих вчинкам, адже разом швидше до мети!

 

Контакти

facebook instagram linkedin 

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

razom_blyzcze_do_mety254.JPG