Міжнародний фестиваль гончарів «Не святі горщики ліплять»


Тернопільський обласний Осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Громадська організація "Не святі горшки ліплять"та ГО «Партнерство» організовують Міжнародний фестиваль гончарів «Не святі горщики ліплять», що відбудеться з 26 серпня по 29 серпня 2021 року.

Метою фестивалю є популізація традиційної культурної спадщини, зміцнення міжнародних та міжрегіональних контактів і культурних зв’язків, обмін знаннями, традиціями та досвідом. Також цей фестиваль важливий для виховання національної свідомості і патріотичності громадян на основі духовних скарбів нашого народу.
Що ж таке гончарство і коли воно виникло? Гончартсво виникло дуже давно, і було породжене життєвою потребою. Завдяки взаємин гончаря із глиною, у яких він є і робітником, і технологом, і художником, і пічником, і теплотехніком, це ремесло пройшло крізь століття, збереглося та вдосконалилося до умов сучасності. 
У цьому ремеслі поєдналося два крила кераміки: краса і міць, що дарують їй вічність. За допомогою різних технік та способів втілюють у життя власну творчість гончарі. Запрошуємо усіх, хто бажає зануритися в дивовижну культуру гончарства.

 

Контакти

facebook instagram linkedin 

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

razom_blyzcze_do_mety234.JPG