Фундація "Освіта для демократії" запрошує на стажування учасників громадських організацій

Приєднуйтесь до нас впродовж літа 2016 року - ми шукаємо стажера / стажерку, який / і має бажання підтримати нас у реалізації заходів, здійснюваних спільно з партнерами зі Сходу, в тому числі з України.

Детальніше...

Запрошуємо взяти участь у студентському форумі!

12-13 травня 2016 р. у Виставковій залі Тернопільського національного економічного університету відбудеться студентський форум: "Тернопільський національний економічний університет: демократичні ініціативи та розвиток українсько-польської співпраці". Організаторами форуму, присвяченого 50-річчю ТНЕУ є Тернопільська обласна громадська організація "ПАРТНЕРСТВО", Факультет екноміки та управління й Факультет фінансів Тернопільського національного економічного університету. До участі у форумі запрошено предстваників Вроцлавського економічного університету, який є надійним партнером у реалізації багатьох наукових, дидактичних та соціальних проектів, а саме: Богуслав Фєдор - проректор з міжнародної співпраці, доктор хаб., професор Вроцлавського економічного університету та Анетта Зелінська -  уповноважена ректора ВЕУ до справ співпраці з ТНЕУ, доктор хаб., професор Вроцлавського економічного університету.

Оголошення.pdf

Програма Форуму.pdf

СТУДЕНТСЬКА наукова конференція!

Шановні друзі!

Запрошуємо Вас взяти участь у VIII Всеукраїнській науковій конференції "Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів". Уся інформація щодо умов участі в конференції, оформлення публікацій та подання заявок міститься у прикріплених інформаціних листках. Також до участі у конференції запрошуються учні старних класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та студенти коледжів. До цікавих та змістовних дискусій, обговорення виступів та доповідей запрошуються усі бажаючі!

інформаційний листок.pdf

інформація для шкіл.pdf

 

Олімпіада "ПОДАТКОВА СИСТЕМА УКРАЇНИ"

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у першому турі Всеукраїнської Олімпіади "ПОДАТКОВА СИСТЕМА УКРАЇНИ", яка відбудеться у Тернопільському національному економічному університеті 4 лютого 2016 року в бібліотеці електронний ресурсів (навчальний корпус ТНЕУ №1, 2 поверх).


До участі запрошуються студенти ТНЕУ та спеціалізованих коледжів.

Для участі звертатися з заявкою довільної форми на електронну адресу ТОГО "ПАРТНЕПСТВО".

УВАГА УСІМ! Підтримаймо міжнародну антидискримінаційну акцію

Весь світ сьогодні повстає проти насильства і дискримінації. Ця проблема не минула й українську державу. Вона не настільки розрекламована як військова агресія чи корупція, проте від насилля на роботі, у сім'ї чи в побуті потерпають чимала кількість жінок, дітей та чоловіків. Нашим небайдужим ставленням до цієї проблеми ми зможемо примусити замислитись тиранів над своєю поведінкою. Можливо саме цим ми вряиуємо чиюсь гідність, а можливо й життя.


 

Дорогі друзі, закликаємо усіх свідомих людей долучитися до міднародної андидискримінаційної акції, яка відбудеться у місті Тернополі біля Надставної церкви 8 грудня 2015 року о 15.00.

Міжнародний проект "Зимова школа"

Дорогі друзі, запрошуємо вас взяти участь у міжнародному проекті, організованому Тернопільською обласною громадською організацією "ПАРНЕРСТВО", Тернопільським національним економічним університетом та Вроцлавським економічним університетом "Зимова школа," де ви зможете навчатися польської мови у кваліфікованих фахівців - носіїв мови безпосередньо у Польщі. Відвідаєте цікаві та памятні місця, захоплюючі екскурсійні тури. З приводу будь-яких питань щодо організації та реалізації проекту пишіть нам на електронну адресу організації, або дзвоніть за вказаними в оголошенні номерами телефонів.

"Зимова школа"pdf

ЛІТНЯ ШКОЛА - УКРАЇНА 2015!

Запрошуємо усіх охочих взяти участь у Проекті Літня школа України 2015.

переглянути актуальну інформацію щодо участі у проекті

 

 

УСНА ІСТОРІЯ


15 липня 2015 року розпочинається навчальна програма  - Тренінги з усної історії. Проект відбуватиметься на базі Тернопільського національного економічного університету за підтримки ректора - професора Крисоватого Андрія Ігоровича у рамках програми польського співробітництва для розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, Програми "Підтримки демократії", Програми "Польсько-американського фонду свободи "Перетворення у Регіоні"  - RITA, яку реалізує Фонд "Освіта для демократії". 

Детальніше...

Контакти

facebook instagram linkedin 

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

razom_blyzcze_do_mety241.JPG