Про нас

Місія

Місією організації є сприяння становлення та розвитку демократичних ініціатив, активізації суспільства, його креативного мислення, формуванню інноваційного середовища, а також задоволення та захист своїх законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших спільних інтересів.

 

 

Історія

Коли працюєш з молоддю, завжди почуваєшся юним, енергійним і потрібним. Така співпраця сприяє творчому пошуку, розширенню світогляду і прагненню до змін. Молоді люди надихають на цікаві думки, пропозиції  та спонукають до нових звершень. Саме у такій атмосфері  виникла чудова ідея  створення громадської  організації, яка б згуртувала талановитих, з активною позицією  людей, які мають бажання змінювати навколишній світ, своє оточення і самих себе.

10 травня 2010 року відбулися установчі збори організації, на яких було прийнято рішення про реєстрацію громадського об’єднання. Було визначено місію, завдання і напрямки розвитку організації, окреслено її діяльність на перспективу.

13 липня 2010 року неурядова організація почала свою діяльність як Тернопільська обласна громадська організація «ПАРТНЕРСТВО».

Тернопільською обласною громадською організацією "ПАРТНЕРСТВО" було реалізовано багато наукових, суспільних і пізнавальних проектів, учасники яких не лише продовжують здобуті під час різноманітних тренінгів і навчань знання та навички, але й активно займаються громадською діяльністю. Наша організація відкрита для усіх, хто впевнено відстоює свої права, відповідально ставиться до обов'язків та має чітку життєву позицію й ставить перед собою амбітні цілі, а ще раді будемо вітати тих, хто має бажання усьому навчитися. Будьте небайдужими, ставайте потрібними, задля здійснення своїх планів шукайте підтримки у друзів та партнерів, адже разом - ближче до мети.

Керівництво

Овсейко Наталія Василівна

засновник та голова правління Тернопільської обласної громадської організації «ПАРТНЕРСТВО».

Дата народження: 27 листопада 1969 року, українка, тернополянка. Освіта вища технічна й економічна. 

Організатор, куратор та менеджер міжнародних і вітчизняних соціальних проектів, науково-практичних конференцій, семінарів, тренінгів, студентських форумів. Активна учасниця волонтерської діяльності в Україні.

Василевська Галина Василівна

заступник голови правління та засновник Тернопільської обласної громадської організації «ПАРТНЕРСТВО». Керівник науково-просвітницького товариства «ПАРТНЕРСТВО юним».

Дата народження: 1 липня 1973 року, українка, тернополянка, кандидат економічних наук, доцент, автор численних наукових та методичних праць.

Випускниця Стипендіальної програми імені Лейна Кірклянда 2007-2008 рр. Стажувалася на кафедрі економіки, фінансів і управління навколишнім середовищем при факультеті Управління Краківської гірничо-металургійної академії ім. Станіслава Сташица. У рамках навчання пройшла практику в Податковому Управлінні «Краків Пронднік» (м. Краків, Республіка Польща) та стажування в Податковій адміністрації при Міністерстві фінансів Польщі  (м. Варшава, Республіка Польща).  У лютому 2009 року проводила наукові дослідження в Яґелонському університеті, фінансовані з Фонду Королеви Ядвіги  (м. Краків, Республіка Польща), 2018-2019 рр. стажувалася на Економічному факультету Гданського університету (м. Сопот, Республіка Польща).

Ініціатор й організатор низки міжнародних та вітчизняних науково практичних конференцій, круглих столів, пізнавальних і суспільних проектів, реалізованих для молоді. 

Собко Ольга Миколаївна

засновник та член правління Тернопільської обласної громадської організації «ПАРТНЕРСТВО».  

Дата народження: 21 квітня 1972 року, українка, тернополянка, освіта вища економічна, доктор економічних наук, доцент, автор багатьох наукових та методичних праць. 

Випускниця стипендіальної програми імені Лейна Кірклянда 2007-2008 рр. Стажувалася на кафедрі екокомунікацій Університету імені Адама Міцкевіча (м. Познань, Республіка Польща), де успішно пройшла практику при Університетському центрі інновацій і трансферу технологій. 

Організатор міжнародних науково-практичних конференцій, студентських форумів та низки молодіжних ініціатив. 

Контакти

facebook instagram linkedin 

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

razom_blyzcze_do_mety247.JPG