• Description slide 1

  • Description slide 2

  • Description slide 3

  • Description slide 4

  • Description slide 5

  • Description slide 6

В Україні сьогодні – День матері


    У першу чергу хочемо привітати всіх мам і побажати всього найкращого. Давайте розберемо слово мама яке є для кожного різне, але все зводиться до любима. Мати – це наш ангел-охоронець, наш будинок, наш всесвіт. Тому день матері – це особливе свято, яке нагадує про рідну, і кохану людину. Ми хочемо побажати душевного спокою, успіху, супутнього всьому, прекрасного здоров'я, міцних стосунків у сім'ї, і щастя, що переливається через край!

    День матері - це міжнародне свято, присвячене матерям, яке виникло в США. Це свято відзначається в понад 40 країнах світу, але не має єдиної дати. Наприклад, у другу неділю лютого святкують у Норвегії, 3 березня у Грузії, друга неділя травня – майже уся Європа, Сполучені Штати Америки, Канада і деякі інші країни світу.

    Спочатку це була ідея пацифістів – відзначати його як день єдності матерів у боротьбі за мир. Однак ця концепція не отримала широкої підтримки в США чи інших країнах. У 1907 році Анна Джарвіс із Філадельфії виступила з ініціативою віддати належне своїй матері. Вірджинія – це перший штат де було визнано День матері офіційним святом у 1910 році. У 1914 році президент США Вудро Вільсон оголосив другу неділю травня національним святом на честь усіх американських матерів.

    Матері відіграють важливу роль у житті кожного - наша підтримка. Міжнародний день матері був заснований для підтримки та пам’яті всіх матерів у всьому світі. У цей день прийнято вітати матерів незалежно від віку. А також вітати вагітних жінок. Якщо ви живете далеко від матері - не забутьте привітати її телефоном.

    Звісно, не варто чекати Дня матері, щоб відвідати маму, виразити свою любов, поговорити, це треба робити кожного дня, але обов’язково треба матір привітати коли приходить День матері.

Контакти

facebook instagram linkedin 

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

razom_blyzcze_do_mety250.JPG