• Description slide 1

  • Description slide 2

  • Description slide 3

  • Description slide 4

  • Description slide 5

  • Description slide 6

Підсумки ЮРБІВКИ «ШЕВЧЕНКО між НАМИ» та свято продовжується


Громадська організація «ПАРТНЕРСТВО» та Музей національно-визвольної боротьби Тернопільщини започаткували всенаціональний захід – ЮРБІВКУ «ШЕВЧЕНКО між НАМИ», присвячену 30 річниці незалежності нашої держави. У такий спосіб організатори вирішили відзначити ювілейну дату дня незалежності нашої країни.

На запрошення до участі відгукнулося понад 70 осіб. Учасники декламували улюблені вірші геніального поета, який завжди був непересічною особистістю в українській історії, культурі, мистецтві, надихав на подвиги та героїчні вчинки усіх, хто прагнув бачити свою країну самостійною, розвинутою, потужною та сильною державою. Твори поета є надто актуальними і нині, особливо у час боротьби з ворогом, який анексував Автономну республіку Крим й окупував частину східних областей України.
     Учасників юрбівки, учнів загальноосвітніх шкіл м. Тернополя, зокрема Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов, Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 та Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 було запрошено у Музей національно-визвольної боротьби Тернопільщини для нагородження сертифікатами про участь, а також подяками керівників навчальних закладів за виховання патріотизму й національного дужу у своїх учнів.
     Перед учасниками заходу виступив директор Євген Філь, який зазначив про надзвичайний феномен Кобзаря, про необхідність проведення таких заходів та їх гуманітарну цінність для розвитку нашої країни.
     Президентка ГО «ПАРТНЕРСТВО.» Наталія Овсейко, розповіла про виникнення ініціативи юрбівки та умови участі заходу, а також повідомила, що він триватиме до 20 серпня 2021 року, що символізуватиме святкування ювілею незалежності нашої держави. За умовами проведення юрбівки, учасники матимуть змогу декламувати вірші не лише Тараса Шевченка, але й інших відомих улюблених авторів, демонструвати власні малюнки та музичні твори, які вже давно полюбилися в Україні та за її межами. Водночас, Наталія Овсейко зазначила, що організатори приємно вражені кількістю учасників, яких вже на сьогодні нараховується більше ста й з кожним днем їх стає все більше.
     Учасників заходу привітала співзазновниця ГО «ПАРТНЕРСТВО» Галина Василевська, яка відзначила, що усі учасники – надзвичайно талановиті і дуже творчі, а прочитання віршів славетного поета було дуже щире та проникливе.
Директор Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов, Галина Костюк, подякувала організаторам за чудовий захід, а також представила учасників заходу, який для усіх став знаковою подією.
    Школярі також підготували несподіваний подарунок для організаторів юрбівки й прочитали «Заповіт» Т. Шевченка українською, польською, англійською та французькою мовами. Вчитель англійської мови, Ірина Ярощук допомогла своїм вихованцям у виявленні їхнього хисту та розповіла усім присутнім про те, як діти готувалися до участі в юрбівці й зауважила, що ця подія стала справжнім святом не лише для школярів, але й їхніх родин. Класний керівник найчисельнішої групи учасників, учнів 3-А класу 7 школи м. Тернополя була також приємно вражена школярами, їхнім старанням і творчим підходом до зйомки відеороликів усіх дітей.
    Чудове прочитання твору Тераса Шевченка «До Основ’яненка» було виконане переможцем шкільного конкурсу читання віршів Шевченка, присвяченому геніальному поету, Гукалюком Станіславом, учнем 3-А класу школи №7. Шевченківський «Заповіт» пролунав від особливих гостей заходу – наймолодшого учасника – Клейтон Валонгуа, учня 2-А класу, французькою мовою та його мами Сандри – українською. Це було неймовірно проникливо і чуттєво.
Для усіх присутніх учасників, їхніх батьків та педагогів навчальних закладів працівниками Музею, ветеранами бойових дій російсько-української війни 2014 року, була проведена цікава екскурсія.
   Організатори заходу сподіваються, що це свято матиме продовження і число учасників юрбівки зростатиме. До участі запрошуються усі, хто бажає привітати нашу Україну з 30 роком незалежності та державного суверенітету! Слава Україні! – Героям слава!

 

Контакти

facebook instagram linkedin 

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

razom_blyzcze_do_mety245.JPG