• Description slide 1

  • Description slide 2

  • Description slide 3

  • Description slide 4

  • Description slide 5

  • Description slide 6

Національна ЮРБІВКА "ШЕВЧЕНКО між НАМИ"


Громадська організація «ПАРТНЕРСТВО.» та Музей національно-визвольної боротьби Тернопільщини організували ЮРБІВКУ «Шевченко між нами» до 30 річниці Незалежності України, у якій взяли участь учні Тернопільських шкіл та вчителі, викладачі Тернопільських вишів, а також усі охочі.
До заходу запрошуються українці дорослі й діти з усіх куточків Світу, кому не байдуже все українське, в кого Україна в серці.

Умови участі:
1. Запишіть коротке відео, на якому Ви декламуєте вірші Тараса Шевченка.
2. Зробіть допис у соцмережах (Instagram, Facebook, Linkedin, TikTok) і позначте ГО «ПАРТНЕРСТВО.» та Музей національно-визвольної боротьби Тернопільщини.
3. Або надішліть Ваше відео на поштову скриньку ГО «ПАРТНЕРСТВО.» і ми розмістимо його на наших сторінках у соціальних мережах.
4. Поза тим, можна зробити світлини з будь-якими шевченківськими символами та розмістити вірш національного Генія під світлиною у зазначених соціальних мережах.
5. Зазначте гештеги #громадськаорганізація #партнерство #зороківнезалежності.

Юрбівка триватиме від 25 лютого до 24 серпня 2021 року. Відсвяткуємо ювілейну дату нашої незалежності з тими, хто своїм життям, працею та неймовірною українською харизмою творив нашу державу впродовж століть!
Усі учасники заходу отримають сертифікати! Доєднуйтеся до нашого товариства – творимо Україну разом!

Контакти

facebook instagram linkedin 

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

razom_blyzcze_do_mety210.JPG