VII Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «ФІСКАЛЬНА ПОЛІТИКА УКРАЇНИ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІНИХ ПРОЦЕСІВ»

У межах Міжнародної науково-практичної конференції "Сучасні детермінанти фіскальної політики: локальний та міжнародний вимір", яка організована в стінах тернопільської обласною організацією "ПАРТНЕРСТВО" та кафедрою податків і фіскальної політики Тернопільського національного економічного університету 23 жовтня, відбулася VII Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів».


З вітальним словом учасників конференції привітали проректор з наукової роботи професор Зеновій-Михайло Васильович Задорожний, декан факультету фінансів доцент Андрій Ярославович Кізима, в.о. завідувача кафедри податків та фіскальної політики, доцент Анатолій Ігорович Луцик, директор навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій, професор Оксана Миронівна Десятнюк і доцент кафедри податків та фіскальної політики, громадський діяч, член Тернопільської обласної громадської організації "ПАРТНЕРСТВО" Галина Василівна Василевська. Усі вони наголосили на важливості проведення наукових заходів серед молодої генерації і побажали успіхів учасникам конференції не лише при декламуванні доповідей, а й у перспективних наукових роботах.

Також привітала учасників конференції старший державний ревізор-інспектор відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДФС у Тернопільській області Катерина Юріївна Соколова, яка наголосила на необхідності проведення подібних заходів, адже наукові здобутки  студентів-науковців дуже часто допомагають знайти правильну відповідь у вирішенні питань, що виникають на практиці. До учасників конференції з вітальним словом звернувся модератор наукового заходу, доцент кафедри податків та фіскальної політики Федір Петрович Ткачик, який детально розказав про організаційні та регламентні особливості роботи конференції.
 
Теми доповідей конференції охоплювали широке коло питань, які виникають на сучасному етапі розвитку фіскальної політики України в умовах євроінтеграції. Зокрема, студент п’ятого курсу Роман Шуклінов визначив вплив імпорту легкових автомобілів на розвиток вітчизняного автомобілебудування, Діана Невідома чітко охарактеризувала еволюцію сутності податкового боргу, Христина Хома у своїй доповіді зазначила основні риси здійснення управління податковими ризиками в Україні, Роксолана Лапка змістовно обґрунтувала значення місцевого оподаткування як інструменту фінансової незалежності територій. Студенти четвертого курсу були дуже активними і також зуміли здивувати присутніх своїми науковими доробками, а саме Оля Плюсквік окреслила можливості застосування досвіду Польщі у реформуванні податкової системи України, а Євгеній Шаповалов зосередив увагу на європейському досвіді прибуткового оподаткування населення.
 
Усі доповіді були змістовними та цікавими, що призводило до активних запитань, дискусій та обговорень.
 
Наприкінці роботи конференції компетентне журі визначило переможців: перше місце здобув Євгеній Шаповалов, друге місце – Христина Хома, третє місце – Ольга Плюсквік. Усі доповідачі отримали сертифікат учасника VII Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів», квитки на похід до театру, знакові сувеніри від деканату факультету фінансів, а головне – велике задоволення від участі у роботі конференції.

Контакти

facebook instagram linkedin 

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

razom_blyzcze_do_mety248.JPG