ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ІНФОРМАЦІЇ


У сучасному світі інформація - це найважливіший інструмент ефективного функціонування кожної людини. Нині інформація - це не лише властивість ерудованої людини, а потужна зброя, яка може  впливати на свідомість як окремих осіб так і мас. Без інформації, а якщо бути більш точним без можливості її отримання чи поширення, важко уявити собі сьогодення. Світовий розвиток, глобалізація та інші геополітичні й геоекономічні процеси відбуваються завдяки інформації. Отож, будьте перебірливі у її використанні і пам'ятайте, що будь яка інформація може в одному випадку допомогти Вам у реалізації особистих планів, а в іншому, з аналогічним успіхом, нашкодити Вам у втіленні  запланованого у життя. 

  • Інформація для пересічного громадянина сьогодні – це спосіб осягнення знань, самовираження, досягання мети, реалізації планів тощо. Водночас важливим фактором є й метода її формування і поширення. Без новітніх технічних, електронних та комунікаційних цифрових технологій наш світ був би недосконалим і порожнім, а отримання будь-якої інформації, чи її донесення до авдиторії було б надзвичайно складним, в окремих випадках, застарілим.
  • Отримавши інформацію, кожна людина може скористатися нею по-різному, тому вкрай важливо звертати увагу на зміст інформації, її смислове наповнення і співрозмовника, до якого її доносите, або від кого отримуєте.Треба розуміти, що наявність величезної кількості інформації (для одних одна і та ж інформація може виявитися дріб'язковою, абсолютно неважливою, а для інших - надто цінною) не повинно розсіювати Вашу особисту увагу.
  • Пам’ятайте, що вникаючи у суть того, що Вам доносять, ви витрачаєте чимало часу, а тому цінуйте його і зважайте на свої потреби.Аналізуйте інформацію, разом з тим, що вона буває правдива і достовірна, багато інформації доноситься до нас із фейкових джерел. Сьогодні така «псевдоінформація» теж має значення, бо загалом, впливає на формування нашого єства. Тож не сприймайте все буквально, користуйтеся інформацією із перевірених джерел і, при можливості, спробуйте пошукати її в інших ЗМІ, яким ви довіряєте. Якщо інформація виявиться фейковою, навряд чи хтось із поважних видань буде її поширювати.
  • Водночас і Ви самі не ставайте джерелом поширення неправдивої інформації, адже рівень довіри до Вас може миттєво знизитися, а відновити його, попри різноманітні виправдання, вкрай важко – майже неможливо.
  • Використовуючи чужу інформацію, не забувайте посилатися на її автора. Цим Ви абсолютно не принизите себе як ерудовану особистість, а навпаки, створите собі імідж відповідальної людини, яка не прагне привласнити собі чужі слова, тексти чи будь-яку іншу інформацію.
  • Пам’ятайте! Пророчі слова, сказані колись Натаном Ротшильдом - англійським банкіром, бізнесменом і фінансистом понад два століття тому «Хто володіє інформацією володіє світом» – не втратять своєї актуальності ще довгі десятки років, а тому будьте добірливі і ретельні до всього, що чуєте, читаєте і бачите, а також до того, що поширюєте самі.

 

Контакти

facebook instagram linkedin 

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

razom_blyzcze_do_mety225.JPG