ОГОЛОШЕНО набір учасників на STUDY TOURS TO POLAND!

12 днів інтенсивної праці, але зовсім іншої, ніж у студентському повсякденні. Програма візиту досить насичена і має допомогти учасникам придбати новий досвід, знання та навички. Небагато часу лишається на відпочинок.Реалізація проекту передбачає працю у міжнародній групі, а також спільне дозвілля, пізнавання нових місць та цікавих людей. Це також час на отримання нового досвіду та можливість ділитися з іншими вже здобутим. А ще можливість будувати спільні плани та мріяти про майбутнє.Чекаємо на відкритих, готових до співпраці молодих людей, що шукають нових приятелів та пригоди! Запрошуємо активних, змотивованих та цікавих оточуючого світу студентів до участі у Study Tours to Poland!

 ХТО МОЖЕ БУТИ УЧАСНИКОМ STUDY TOURS TO POLAND?

У Програмі Study Tours to Poland можуть взяти участь успішні студенти вищих навчальних закладів, що беруть активну участь у громадському житті та відповідають наступним формальним вимогам:

 1. Віком 18 - 21 років (народжені 1 січня 1995 - 30 червня 1998 року)
 2. Які є громадянами Білорусі, Молдови, України та Російської Федерації
 3. Які навчаються у Білорусі, Молдові, Україні та Російській Федерації (у Калінінградській, Новгородській, Ленінградській областях та місті Санкт-Петербург)
 4. Які мають дійсний закордонний паспорт (термін дії паспорту повинен бути щонайменше до 31 березня 2017)
 5. Які ще не брали участі у Програмі Study Tours to Poland

Процедура подання заявки на участь у Програмі БЕЗКОШТОВНА!

Що забезпечується у рамках програми Study Tours to Poland?

 • помешкання та харчування у Польщі
 • часткова компенсація витрат на проїзд
 • програмні витрати


Як скласти  заявку?

1) Підготуй відскановані або сфотографовані додатки у файлах формату pdf, tif або jpg, щоб розмір кожного з них не був більший ніж 500 КВ:

 • закордонний паспорт (сторінки з особистими даними та фото),
 • залікова книжка - сторінки з оцінками за останні 2 закінчені семестри,
 • рекомендаційний лист від керівника, лідера неурядової організації ітд., підписане його власноручним підписом та завірене печаткою (згiдно зразкa)
 • заяву кандидата про те, що він раніше не був учасником Програми Study Tours to Poland (згідно зразкa)

Увага! Відскановіані файли просимо називати відповідно до їх змісту, додаючи прізвище кандидата. Назву файлів необхідно записувати латинськими літерами так, аби було зрозуміло, який документ знаходиться в середині: pasport_petrenko, ocinky_petrenko, rekomendacia_petrenko, zaiava_petrenko. Просимо не вставляти у назві файлів жодних інших знаків: лапок, крапок, ком, дужок, слешів тощо!!!


2) Виповни анкету он-лайн на наступній сторінці. Перед відправленням анкети перевір, що твоя електронна адреса записана без помилок! Не відправляй свою заявку декілька разів!

Увага! На заповнення анкети в тебе 25 хвилин! Не має можливості створення робочої версії документу! Рекомендуємо попередньо ознайомитися з питаннями анкети перед її заповненням.


3) Перевір, що анкету відправлено (підтверждення приходить автоматично на вказаний тобою в анкеті e-mail)


Перехід на наступний рівень можливий тільки при наявності сканів документів - перевір чи вони готові!

 

 

 
 
 
 
 
 
 
За рекомендаційними листами звертатися до керівництва ТОГО "ПАРТНЕРСТВО" на ел. скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

 
 
 

Контакти

facebook instagram linkedin 

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

razom_blyzcze_do_mety210.JPG