ПРОЄКТ "МИСТЕЦТВО БЕЗ БАР'ЄРІВ" продовжує свою роботу
Триває робота в межах масштабного проєкту "Мистецтво без бар'єрів". Його реалізація вимагає багато часу не лише для демонстрації зібраного матеріалу, але й у ретельній підготовці до кожного відрядження, кожного фільмування та кожної зустрічі з неймовірними, унікальними і надзвичайно творчими людьми. На сторінках нашого сайту та у соцмережах ми будемо знайомити вас з перебігом усіх цих подій. Закликаємо кожного долучатися до наших заходів, дбати про самобутність наших митців, створювати один одному атмосферу позитиву, добра і підтримки!
"Варто сказати, що підготовка до поїздки була квапливою, але дуже ретельною. Постійне емоційне напруження, систематичне вимикання світла, досвітанкова метушня з думкою "чи я чогось не забула" - надто втомлюють. Але це спочатку... далі - робота, неймовірні зустрічі, до сліз проникливі історії героїв нашого проєкту. Все це надихає, мотивує і вражає. Стараєшся бути дуже уважною, не втратити жодного слова, не загубити жодної думки, адже працюєш з людьми, які прийшли до мистецтва через біль, можливо депресію, через надзвичайну роботу над самим собою і саме вони здатні поділитися з нами усіма своїм оптимізмом, позитивом і силою", - розповідає керівник проєкту, президент ГО "ПАРТНЕРСТВО." Наталія Овсейко.
"Наша робота є нелегкою фізично й емоційно, але - вкрай потрібною і неймовірно цікавою. В Україні війна - це ще більше ускладнює ситуацію, але якщо краса покликана врятувати cвіт, то ми різними шляхами стараємося позбутися усіх бар'єрів у цьому порятунку: емоційних, стереотипних, фізичних і психологічних, пропагуючи цю красу, демонструючи мистецтво у всіх його проявах", - говорить Уляна Джигринюк - менеджер проєкту "Мистецтво без бар'єрів".
Приїхавши у гості до Пані Юлії, перше, що вражає - це її мистецьке захоплення. Дипломований фармацевт, викладач. З початку російсько-української війни, десять років назад, переїхала з Луганщини до Києва, а з початком повномасштабної інвазії - опинилася у м. Чортків Тернопільської області. Шити й вишивати навчилася на курсах, навіть там здобула вищий розряд і закохалася у мистецтво. Вишивка рятувала від фізичного і душевного болю, адже коли створюєш прекрасні речі, маєш почуватися відповідно, інакше все виллється на полотно.
Так триває робота над проєктом "МИСТЕЦТВО БЕЗ БАР'ЄРІВ". Наша команда, усі, хто в кадрі та поза ним, дуже відповідально ставляться до своєї роботи, докладають максимальних зусиль, щоб отримати якнайкращий результат. Тому вся наша команда вдячна тим, хто підтримує, фінансує, допомагає, а особливо тим, хто бере участь. Завдяки професійній роботі оператора Ігора, буде можливість оглянути ролик за участі нашої героїні, ознайомитися з її історією та поспілкуватися на мистецькому фестивалі, який плануємо провести у Тернополі цього літа. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті та у соцмережах. Ми пишаємося нашими митцями! Слава Україні!
Відео за участі Юлїї Колотиліної можна подивитися у мережі youtobe
#запідтримкиУКФ
#безбар'єрність
#інклюзія
#рівність
#мистецтво
#мистецтво_без_барʼєрів
#партнерство
#РазомБлижчеДоМети