• Description slide 1

  • Description slide 2

  • Description slide 3

  • Description slide 4

  • Description slide 5

  • Description slide 6

І ще раз про V Міжнародний фестиваль гончарів "Не святі горшки ліплять"

Літо змінила осінь. На дворі повновладно господарює жовтень, такий барвистий та яскравий, як відгуки з нашого літнього V Міжнародного фестивалю гончарів "Не святі горшки ліплять".


Усіх їх можна прочитати на сторінках соціальних мереж у Фейсбукові, Інстаграмі, Лінкедін однойменної громадської організації та спільних партнерів Фестивалю. Ми щиро влячні усім співорганізаторам за співпрацю, за креативність і насиченість різноманітними івентами, майстеркласами, виступами, конкурсами та видовищним завершенням Фестивалю; безумовано, учасникам, які приїхали на Фестиваь з усіх куточків нашої України, з-поза її меж саме у день народження нашого міста і платформу Фестивалю перетворили у неймовірно яскраве, веселе і насичене незабутніми емоціясми свято, волонтерам, які впродовж усього фестивалю працювали на його теренах з особливим ентузіазмом, а також гостями Фестивалю, які наповнили його перебіг теплими словами вдячності, радісним сміхом, здивованими від задоволення поглядами й неймовірно щирим і відкритим спілкуванням. Вдячні усім меценатам, спонсорам та органам місцевого самоврядування й організаціям республіканського значення за підтримку у проведенні Фестивалю, який вже став традицією і яскравою візитівкою нашого міта.

Пропонуємо усім, хто брав участь у V Міжнародному фестивалі гончарів "Не святі горшки ліплять" невеличку відеозгадку про його теплу і дружню атмосферу, а усім іншим - запрошення відвідати наш фестиваль на наступний рік!

V Міжнародному фестивалі гончарів "Не святі горшки ліплять" (відео фестивалю) 

Контакти

facebook instagram linkedin 

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

razom_blyzcze_do_mety101-1.JPG