Вроцлавський економічний університет (м. Вроцлав, Республіка Польща)

1947 році попередником економічного університету у Вроцлаві була Вища Школа Торгівлі, яка виникла за ініціативи Товариства Сприяння Тогрівельно-Економічних Наук у Вроцлаві відповідно до чинного законодавства тодішньої Польщі, що обумовлювало функціонування приватних вищих навчальних закладів на її теренах. Кадровим потенціалом новоповсталого навчального закладу у той період були викладачі Університету Яна Казимира та Академії міжнародної торгівлі у Львові, а також Університету Стефана Баторего у Вільнюсі.
Сьогодні університет є не лише осередком науково-економічних досліджень та менеджменту, а також однією з найбільших економічних шкіл в країні, яка відіграє важливу роль у формуванні молодих фахівців. Водночас університет є активним партнером у міжнародних контактах щодо здійснення науково-дидактичних проектів.
Місія університету полягає у тому, щоб бути ведучим осередком творчої думки у сфері соціально-економічного розвитку регіонів Європи.
Візія розвитку університету   бути, насамперед, сучасним освітньо-дослідницьким закладом, що сприяє формуванню наукової думки, а також консультаційним осередком у регіональному, вітчизняному та міжнародному масштабах. Підтримувати статус вищої школи, яка працює в інтересах зрівноваженого розвитку суспільства, з почуттям соціальної та етичної відповідальності, з доброзичливим персоналом як до студентів, так і до випускників університету, а також бути завжди відкритим для усіх бажаючих.

Контакти

facebook instagram linkedin 

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

razom_blyzcze_do_mety233.JPG