НАУКОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ КРАЇНИ!


18.04.19 р. ГО «ПАРТНЕРСТВО» традиційно прийняла участь в організації XIV Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції на тему «Фіскальна політика в умовах євроінтеграційних процесів». З вітальним словом звернулися: д-р екон. наук, професор, ректор ТНЕУ А. Крисоватий, канд. екон. наук, доцент, декан факультету фінансів А. Кізима, канд. екон. наук, доцент, в.о. завідувача кафедри податків та фіскальної політики А. Луцик, та директор Консалтингової компанії «Універсальний бізнес ресурс» та президент ГО «ПАРТНЕРСТВО» Н. Овсейко, які у своїх зверненнях до молоді та студентсва зауважили, про необхідність проведення наукових конференцій, у яких беруть участь активні, талановиті й небайдужі студенти, адже майбутнє країни та її ефективний розвиток залежить від їхнього бажання діяти. 

Приємно, що до наукового заходу долучилися заступник фінансового директора Агрохолдингу «Мрія» Ірина Дмитренко та засновник ГО «Партнерство», директорка ТОВ Консалтингова компанія «Універсальний бізнес ресурс» Наталія Овсейко, які зауважили про практичну цінність конференції, адже фахові навички й компетенції формуються на основі ґрунтовної теоретичної підготовки. Також в організації заходу активну участь приймали студенти кафедри Податків та фіскальної політики ТНЕУ, учасники науково-просвітницького товариства «ПАРТНЕРСТВО юним» під керівництвом канд. екон. наук, доцента Галини Василевської.

Цьогорічний формат проведення конференції передбачав не лише роботу панельних дискусій, а й тренінг на тему «Хочеш досягти успіху – починай мріяти», який провела Н. Овсейко. Усі присутні жваво долучалися до обговорення ключових тез тренінгу, а також ділилися власними лайфхами досягнення цілей.
Із доповідями на конференції виступили:Шандрук Ілона, магістр за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» («Митна злочинність та її протидія: світовий та український контекст»);

Копищик Галина та Смольницька Анна, студентки групи ФФА – 31(«Оподаткування доходів фізичних осіб в Україні та ЄС: проблеми і перспективи»);Кінка Оксана, Сервитник Дана, студентки групи ФФА – 31 («Аналіз сучасного стану рівня податкої культури в Україні»).
Експерти та гості відзначили високий рівень підготовки доповідачів, а також їхню активну життєву позицію та небайдужість до майбутнього України.За підсумками роботи конференції доповідачі були нагороджені пам’ятними подарунками від представників Агрохолдингу «Мрія», а активні учасники заходу – квитками на перегляд фільму у «Сінема сіті».
Завершилась робота конференції неформальним спілкуванням учасників конференції за чашкою ароматної кави.

Контакти

facebook instagram linkedin 

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

razom_blyzcze_do_mety234.JPG