Другий день проєкту «Разом ближче до мети»

Друзі, дякуємо усім, хто доєднується до нашого проєкту-маратону «РАЗОМ БЛИЖЧЕ ДО МЕТИ»! Друга субота, 28 листопада 2020 року учасників було зафіксовано понад 50 осіб!


Спікер, Тарас Малюжинський, радо вітав усіх із вкритого снігом далекого Вініпеґа (Канада) й вразив слухачів приємною українською мовою. Щира розповідь головного героя про особисте становлення як українця і патріота в умовах канадських реалій була дуже зворушливою і повчальною, адже народжений за тисячі кілометрів від України, українскість він несе у своєму серці все життя і навчає цьому власних дітей та учнів.

Учасники проєкту вшанували хвилиною мовчання мільйони жертв Голодомору в Україні. Організатори та гості висловилися з приводу важких сторінок нашої історії, зокрема:
Президент ГО «Партнерство» та директорка Консалтингової Компанії «Універсальний бізнес ресурс», Наталія Овсейко зауважила, що дуже важливо сьогодні пам’ятати про трагічні дати нашої минувшини, адже незнання історії спотворює не лише власні усвідомлення й означення себе як громадянина держави, але й спричинює важкі негативні наслідки для формування громадянського суспільства, виховання майбутніх поколінь.

Декан факультету Фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету, Андрій Кізима, зауважив про важливість таких заходів, а зустрічі з патріотичними українцями активними громадянами та непересічними людьми залишають теплі спогади, мотивують до активних дій та несуть приємне відчуття очікування наступної зустрічі, адже кожна з них цікава, неповторна і дуже щира.

Класний керівник 11 (7) А класу Тернопільської Української гімназії ім. Івана Франка, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, Любов Гарматюк, поділилася позитивними емоціями з приводу організації, реалізації проєкту, подякувала спікеру, пану Тарасові, також висловилася щодо тривожних сторінок національної історії, пригадавши не лише Голодомор, але й тривалу російсько-українську війну, наших героїв та побажала світлої долі Україні і молодим людям, які в цей складний час, без підтримки держави самі творять своє майбутнє.

Заступник декана факультету Фінансів та обліку ЗУНУ подякував від імені учасників проєкту та усіх українців громадянам дружньої Канади за підтримку у всіх починаннях, наголосив на тому, що Канада була одна із перших країн, яка визнала у 1991 році незалежність нашої держави та гідно підтримує, відстоюючи всіма можливими дипломатичними і політичними методами її суверенність до сьогодні.

Зустріч була непередбачувано довгою і тривала понад дві години, учасники мали змогу поставити питання спікеру та отримати щирі відповіді. Це спілкування було важливим для усіх учасників проєкту, адже українцям було повчально послухати історію людини з канадським паспортом та українською ідентичністю, а канадському гостю важливо було відчути підтримку своїх земляків в Україні, мати розуміння того, що справа, яку він реалізовує уже понад 8 років на волонтерських засадах, є дуже цінною і потрібною на його малій батьківщині.

Модератор проєкту – учениця 7 (11) А класу ТУГ їм. Івана Франка, президент Євроклубу «Terra Liberia’s» - Анастасія Василевська та учасниця ГО «Партнерство» і науково-просвітницького товариства «ПАРТНЕРСТВО юним».
 

 

Контакти

facebook instagram linkedin 

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

razom_blyzcze_do_mety216.JPG