Газета "Наш день"


У газеті "НАШ ДЕНЬ" опубліковано інформацію про проєкт "РАЗОМ БЛИЖЧЕ ДО МЕТИ", організований та спрямований для для усіх небайдужих українців вікової категорії 16 -55+, які прагнуть самоудосконалення, розвитку себе і суспільства, а також мріють бачити Україну успішною і прогресивною державою. Партнери проєкту: ГО "ПАРТНЕРСТВО", ТУГ ім. Івана Франка та Євроклуб гімназії "Terra Libertas", Кафедра Податків та фіскальної політики Західноукраїнського національного університету, Консалтингова компанія "Універсальний бізнес ресурс". 

Ми щиро дякуємо місцевим засобам масової інформації, зокрема незалежному громадсько-політичному тижневику Тернопільлля "НАШ ДЕНЬ" за поширення й публікацію цієї новини на сторінках свого видання, адже один маленький, але значний факт, який полягає у тому, що за оприлюднення цієї новини ГО "ПАРТНЕРСТВО" не сплатила жодної гривні, говорить про фаховий розвиток та професійність наших регіональних медіа. Бажаємо вам подальшого процвітання, цікавих репортажів та безліч позитивних новин. Разом ми робимо нашу Україну кращою! Добро множиться.

https://nday.te.ua/u-zunu-startuje-hrandioznyj-projekt-razom-blyzhche-do-mety/?unapproved=27968&moderation-hash=ceae4793ed91a6129706e1cc5595b1a9#comment-27968

Контакти

facebook instagram linkedin 

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

razom_blyzcze_do_mety233.JPG