• Description slide 1

  • Description slide 2

  • Description slide 3

  • Description slide 4

  • Description slide 5

  • Description slide 6

VIII Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «ФІСКАЛЬНА ПОЛІТИКА УКРАЇНИ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІНИХ ПРОЦЕСІВ»

22 квітня 2016 року Тернопільська обласна громадська організація "ПАРТНЕРСТВО" разом із кафедрою податків та фіскальної політики Тернопільського національного економічного університету та Головним управлінням Державної фіскальної служби у Тернопільській області провели VIII Всеукраїнську науково-практичну студентську конференцію "Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів". До участі в конференції було запрошено студентів внз Тернополя, школярів та студентів спеціалізованих коледжів м. Могилів-Подільський, м. Хмельницький, м. Коломия. Традиційно, у залі засідань ТНЕУ, панувала приємна творча атмосіфера, що сприяла цікавим дискусіям та конструктивному діалогу.

Робота конференції розпочалася з вітального слова Проректора з наукової роботи ТНЕУ, професора Задорожного Зеновія-Михайла Васильовича, який зазначив про важливість проведення подібних заходів у період становлення та розвитку української держави, відстоювання її територіальної цілісності, незалежності та суверенітету.

Заступник нчальника ГУ ДФС у Тернопільській області, Господарик Сергій Степанович, відзначив актуальність теми конференції та особливу увагу приділив питанням реформування вітчизняної системи оподаткування.

Бицюра Леонід Олексійович - заступник міського голови Тернополя з питань діяльності виконавчих органів ради, розповів учасникам конференції про необхідність розвитку місцевого оподаткування та його вплив на формування місцевих бюджетів, зокрема зазначив досягнення місцевої громади щодо розвитку свого міста.

Заступник голови ТОГО "ПАРТНЕРСТВО", доцент кафедри податків та фіскальної політики ТНЕУ, Василевська Галина Василівна, привітала учасників конференції та налогосила на необхідності врахування громадської думки при формуванні податкового законодавства та фіскальних традицій у суспільстві, а також про необхідність брати на себе відповідальність за все, що відбувається в країні, адже без громадського контролю та  сумлінного ставлення до своїх особистих вчинків і обов'язків ми не матимемо шансів змінити нашу державу, та змусити чиновників працювати чесно і добросовісно.

Продовжили дискусію декан факультету фінансів, доц. Кізима Андрій Ярославович та керівник кафедри податків та фіскальної політики, в.о. завідувача, доц. Луцик Анатолій Ігорович, які зазначили про неабияку зацікавленість молодих людей проблемами оподаткування та запропонували долучитися до дискусі й обговорень актуальних питань вітчизняного оподаткування студентів ТНЕУ та гостей конференції.

Зокрема було заслухано доповіді:

1. Євгенія Шаповалова - Foreign and domestic experience of environmental taxation (м. Тернопіль).

2. Ірини Xавтур - Сучасні реалії податкового навантаження в Україні та шляхи його оптимізації (м. Тернопіль).

3. Лілії Русинки та Юлії Піпко - The social aspects of taxes (м. Тернопіль).

4. Антона Платовського - Свідомість платників податків (м. Могилів-Подільський).

5. Максима Забродіна та Світлани Добранської - Податкові органи в Україні та Європі (м. Хмельницький).

6. Тетяни Бордун - Місцеві податки та збори як джерело доходів місцевих бюджетів на прикладу міста Коломиї (м. Коломия).

7. Роксолани Лапки - Зарубіжний досвід оподаткування неоухомості: практика Польщі (м. Тернопіль).

На завершення конференції усі доповідачі були нагороджені особливими відзнаками та подарунками.

 

Контакти

facebook instagram linkedin 

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

razom_blyzcze_do_mety216.JPG