• Description slide 1

  • Description slide 2

  • Description slide 3

  • Description slide 4

  • Description slide 5

  • Description slide 6

НАВЧАЛЬНІ ТРЕНІНГИ В РАМКАХ РОЗВИТКУ МИТНОЇ РЕФОРМИ ТА ПРОЗОРОСТІ

У межах виконання проєкту «Моніторинг інституційної спроможності української митниці в парадигмі воєнних, повоєнних та євроінтеграційних викликів» представниками ГО "ПАРТНЕРСТВО.", а саме: Святославом Герчаківським, Володимиром Валігурою, а також експертом проєкту Вікторією Сідляр було організовано та проведено воркшоп на тему: «Академічна доброчесність в контексті формування компетентностей майбутніх митників».


На початку заходу було наголошено на перспективах кадрового оновлення митних інституцій в Україні та особливій ролі поняття «доброчесність» в доборі на вакантні посади інспекторів митної служби. Наголос також зроблено на критеріях та вимогах доброчесності, які ставляться перед працівниками митних органів відповідно до Національної стратегії доходів України, Закону України "Про внесення змін до Митного кодексу України щодо встановлення особливостей проходження служби в митних органах та проведення атестації посадових осіб митних органів та інших нормативних актів".

Доброчесність потрібно виховувати, в тому числі під час освітнього процесу та науково-дослідній роботі в закладах вищої освіти. Саме тому в у контексті воркшопу координатор центру публікаційної підтримки ЗУНУ Володимир Пастущин ознайомив студентів, що навчаються на ОП «Митна справа», ОП «Митна та податкова справа», ОП «Фінанси» про відповідальність за недотримання вимог академічної доброчесності, порядок та механізм перевірки академічних текстів на ознаки схожості за допомогою сервісу Turnitin Similarity. Саме за допомогою цього сервісу в університеті перевірятимуть кваліфікаційні та курсові роботи на предмет виявлення збігів/ідентичності/схожості текстів. Учасники заходу отримали можливість з’ясувати основні відмінності системи Turnitin Similarity від системи Unicheck, за допомогою якої донедавна перевіряли наукові роботи на ознаки схожості.

Інформаційне повідомлення створено в рамках суб-гранту проєкту "ACCORD: Acc ountability and Capacity-building for Customs Oversight and Reform Development" за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується ГО "Інститут аналітики та адвокації» та ГО "Технології прогресу". Його зміст є виключною відповідальністю субгрантера проєкту ACCORD ГО "Партнерство." і не обов'язково відображає позицію Європейського Союзу.

Контакти

facebook instagram linkedin 

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

razom_blyzcze_do_mety234.JPG