Розпочався проєкт «ЧАС КРАСИВИХ ВЧИНКІВ»


Сьогодні, 23.11.2020 року, ГО «ПАРТНЕРСТВО» разом із Консалтинговою компанією «Універсальний бізнес ресурс», Відокремленим підрозділом ГО "Ділові українські жінки" в Тернопільській області"; Салоном краси "Іріс"; Салоном лабораторією " Женев'є"; Сервісом виклику авто 549 розпочали реалізацію свого благодійного проєкту «ЧАС КРАСИВИХ ВЧИНКІВ».


Наші дівчатка, професійні майстрині салонів краси «Іріс» та «Женев’є» сьогодні зустрічали своїх перших гостей – неймовірно красивих, світлих і приємних відвідувачів. Роботи майстринь клієнтам сподобались, і основне, ми старалися, створити для наших особливих, надто очікуваних гостей, приємну атмосферу і хороший настрій. Маємо надію нам це вдалося! Водночас наші дорогі клієнтки теж залишили по собі дуже теплі і щемні відчуття у закладах краси. Ми щиро вдячні нашим першим гостям за те, що відгукнулися на запрошення, прийшли до нас і створили святкове оточення своїми щирими емоціями і посмішками.
Наші гості, яким необхідна була допомога у транспортуванні, скористалися сервісом виклику авто 549, водії їх люб’язно доставили за місцем призначення.
Ще однією симпатичною несподіванкою для наших клієнтів стала новина, що Святий Миколай очікує на їхні листи, які наші гості залишили в салонах-перукарнях. Друзі! Очікуйте на подарунки і давайте створювати настрій одне одному! Краса, як і добро, примножуються! Дійте!

Контакти

facebook instagram linkedin 

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

razom_blyzcze_do_mety210.JPG