Перший день проєкту «Разом ближче до мети»

21 листопада 2020 року відбувся перший день проєкту «Разом ближче до мети», організованим за участі ГО «ПАРТНЕРСТВО», Тернопільською Українською гімназією ім. Івана Франка, Західноукраїнським національним університетом та, а також Консалтинговою компанією «Універсальний бізнес ресурс».


Модератор проєкту – учениця 7(11) А класу ТУГ їм. Івана Франка, президент Євроклубу «Terra Liberia’s» - Анастасія Василевська та учасниця ГО «Партнество» і науково-просвітницького товариства «ПАРТНЕРСТВО юним».

У заході взяли участь понад 40 учасників, які після цікавої та змістовною лекції спікера Віктора Телешмана, здобувача ступеня Ph.D. Київського національного університету імені Тараса Шевченка, координатора школи з української культури «Митрополит Андрей Шептицький – моральний авторитет, духовний лідер та ідейний сучасник» та інших проєктів. Пан Віктор поділився власними думками, перспективами та баченням сучасної ситуації освіти, методів навчання в умовах карантину, науки в Україні, суспільними поглядами у лекції «Завжди "Так!". Право на самореалізацію», чим викликав жваву дискусію та змотивував учасників до самоудосконалення, великих прагнень й активних дій! Цікаво було дізнатися бачення молодої креативної і патріотичної людини і досвідченим колегам, адже молодь в Україні завжди прогресивна, відверта, з позитивними поглядами і креативними планами на перспективу!
З вітальним словом до авдиторії звернувся директор ТУГ ім. Івана Франка Крижанівський А.В., декан факультету фінансів та обліку, кандидат економічних наук, доцент Кізима А.Я., а також заступник завідувача кафедри Податків та фіскальної політики ЗУНУ, кандидат економічних наук, доцент Валігура В.А., акцентувавши на важливості проведення таких проєктів, їх актуальності для об‘єднання думок і поглядів, а також розвитку національної освіти, активізації громадськості і розвитку нашої держави. В дискусій взяли участь студенти Західноукраїнського національного університету, школярі-гімназисти ТУГ ім. Івана Франка та інших освітніх закладів України, а також їх наставники вчителі та викладачі вишів та представники об’єднань громадян.
Модератор проєкту – учениця 7(11) А класу ТУГ їм. Івана Франка, президент Євроклубу «Terra Liberia’s» - Анастасія Василевська.
Перша субота – перші враження! Ми щиро дякуємо нашим партнерам, а також спікеру від України і чекаємо наступної суботи. Передаємо естафету українській діаспорі з дружньої Республіки Польща!
Слідкуйте за анонсами проєкту!


Контакти

facebook instagram linkedin 

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

razom_blyzcze_do_mety225.JPG