Студентський ФОРУМ!

Тернопільська обласна громадська організація "ПАРТНЕРСТВО" стала ініціатором проведення першого студентського форуму, присвяченомго 50-річчю Тернопільського національного економічного університету під назвою: "Тернопільський національний економічний університет: демократичні ініціативи та розвиток українсько-польської співпраці". Гостями форуму були представники Вроцлавського економічного університету (м. Вроцлав, Республіка Польща) - Проректор з питань міжнародної співпраці Вроцлавського економічного університету, др хаб., проф. Богуслав Фєдор та Уповноважена ректора Вроцлавського економічного університету до справ співпраці з Тернопільським національним економічним університетом др хаб., проф. Анетта Зелінська, член Тернопільської обласної громадської організації "ПАРТНЕРСТВО".

Вроцлавський економічний університет - провідний вищий навчальний заклад Польщі, який став одим із перших закордонних партнерів ТНЕУ та з яким понад 11 років співпраці було реалізовано безліч наукових, освітніх, соціальних і громадських проектів, що сприяли розвитку та зміцненню співпраці вищих шкіл та дружніх стосунків між студентами і викладачами.

Основною метою проведення заходу було: поширення українсько-польських відносин у діловій, культурній, науковій та освітницьій сферах та розвиток міжнародної співпраці.

Завдання студентського форуму «Тернопільський національний економічний університет: демократичні ініціативи та розвиток українсько-польської співпраці»:
-    презентація доповідей учасників Форуму щодо розвитку українсько-польської співпраці ТНЕУ та ВЕУ;
- представлення результатів співпраці тернопільського національного економічного університету та Вроцлавського економічного університету;
-    презентація українсько-польського проекту «Програма двох дипломів» ;
-    обговорення доповідей і дискусії на тему розвитку та активізації українсько-польської співпраці;
-    підведення підсумків Форуму.

Голова форуму:
-    Ректор ТНЕУ, д-р екон. наук, проф. Андрій  Крисоватий
Організаційний комітет форуму:
-    Василь Брич, проректор з науково-педагогічної роботи (організаційні питання);
-    Андрій Кізима, декан факультету фінансів;
-    Віктор Островерхов, декан факультету економіки та управління;
-    Наталія Овсейко, голова правління Тернопільської обласної громадської організації «ПАРТНЕРСТВО»;
-    Ольга Плюсквік ст. гр.ФО - 41 ;
-    Євгеній Шаповалов, студент гр. ФО – 42, заступник студентського декана факультету фінансів з наукової роботи та міжнародної співпраці;
-    Юлія Хрустадьова, студентка  гр. УПЕП - 32 ;
-    Юлія Ковальчук, студентка гр. УПЕП - 32 .
Модератори форуму:
Галина Василевська - канд.екон.наук, доцент кафедри податків та фіскальної політики, член ТОГО "ПАРТНЕРСТВО";
Ольга Собко - канд.екон.наук, доцент кафедри економіки підприємств і корпорацій, член ТОГО "ПАРТНЕРСТВО".

Форму розпочався із офіціного гімну ТНЕУ та вітального слова проректора з науково-педагогічної роботи, професора Василя Ярославовича Брича, який зазначив про важливість та актуальність проведення таких заходів, які надають молоді, зокрема студентам, збагатити та розширити свій світогляд і отримати значні можливості для формування особистості, будування своєї особистої кар'єри та створення позитивного іміджу української держави.

З презентаціями та доповідями про українсько-польську співпрацю виступили декан факультету фінансів, доцент Кізима А.Я. та декан факультету економіки і управління Островерхов В.М. Також презентаціями та перспективами розвитку українсько-польської співпраці між університетами було представлено гостями Форуму, зокрема професором Богуславом Фєдором і професором Анетою Зелінською, які розповіли студентам про реалізацію цікавих проектів з вивчення англійської та польської мов ("Літня школа - України" (англійська мова), та "Зимова школа" (польська мова), а також пілотного проекту "Програма двох дипломів", який стартує з 2016 року на базі факультету фінансів (ТНЕУ, Україна) та фінансів і обліку (ВЕУ, Республіка Польща). Була розгорнута дискусія, яка дозволяла студентам почерпнути якомога більше інформації щодо відповідних можливостей, зокрема практичної реалізації вивчення іноземних мов та участі у Програмі двох дипломів.

Окрмі традиційних доповідей, презентацій та дискусій на Форумі прозвучали українські пісні, виконані студентами - ТНЕУ, учасниками творчих колективів університету, які з захопленням були сприйняті аудиторією та сподобались гостям.

ТОГО "ПАРТНЕРСТВО", активно сприяє розвитку українсько-польської співпраці. Громадська організація завжди підтримувала та підтримуватиме відповідні ініціативи молоді, завдяки яким наша країна обрала європейський шлях розвитку, відстоює свої національні інтереси та мужньо перемагає у боротьбі за утвердження справедливості і демократії.

 

 

Контакти

facebook instagram linkedin 

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

razom_blyzcze_do_mety206.JPG