Відбувся перший тур Всеукраїнської студентської олімпіади "ПОДАТКОВА СИСТЕМА УКРАЇНИ"

Тернопільська обласна грромадська організація "ПАРТНЕРСТВО" неодноразово виступає ініціатором, організатором і палким прихильником усіх молодіжних акцій, ініціатив та заходів. Один із таких заходів відбувся у стінах Тернопільського національного економічного університету 4 лютого 2016 року об 11 годині у бібліотеці електронний ресурсів.

 

В цьогоріяному першому турі Олімаіади взяли участь студенти III-V курсів факультету фінансів та Чортківської філії ТНЕУ.
 
Завдання були цікавими, особливо з огляду на низку проведених еконоимічних реформ у сфері оподаткування. Під час виконання завдань ступенти мали змогу проявити ґрунтовні теоретичні знання з дисципліни "Податкова система України", а також продемонструвати творчий підхід до викладу матеріалу та практичні навики щодо нарахування податкових платежів у контексті сучвасних трансформацій оподаткування.
Найкреативніше виконання завдань було відзначено викладачами кафедри податків та фіскальної політики ТНЕУ.

Тож, вітаємо переможців олімпіади:
I місце – студентка групи ФОАм-11 Лапка Роксолана
II місце – студентка групи ФО-42 Ткачук Юлія
III місце – студентка групи ФОАм-11 Невідома Діана.

Переможців вітаємо та бажаємо їм якнайкраще проявити себе у наступному турі Олімпіади, яка незабаром відбудеться в Національному університеті Державної податкової служби України у м. Ірпіні.

Контакти

facebook instagram linkedin 

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

razom_blyzcze_do_mety248.JPG