ЛІТНЯ ШКОЛА УКРАЇНА 2015

 З 08.09.2015 року по 21.09.2015 року тривав черговий етап проекту "Літня шокла - Україна". Цьогоріч втретє студенти та школярі України мали змогу побувати у мальовничому містечку Єлєня Ґура, яке розташоване на заході Польщі біля підніжжя гірського хребта Каркрноше - найвищого масиву Судет.
Щороку організатори проекту: Тернопільська обласна громадська організація "ПАРТНЕРСТВО", Тернопільський національний економічний університет та Вроцлавський економічний університет (Республіка Польща) пропонують нові можливості та методи вивчення англійської мови, поєднуючи їх з чудовими екскурсіями, work-шопами, соціальними іграми.

   - Учасники нашої Школи мають не лише студіювати англійську мову, вони повинні вчитися комунікабельності, толерантності, взаємодопомоги, виховувати у собі лідерські якості й приймати виважені рішення. Ми стараємось допомогти їм у цьому процесі, а тому залучаємо їх до усіх можливих заходів - говорить Голова правлінні ТОГО "ПАРТНЕРСТВО" Наталія Овсейко.

Особливою подією цьогорічної Школи стала поїздка до міста Прага. Цікаві розповіді екскурсовода про чарівну столицю Чехії усі слухали із задоволенням, мандруючи вузькими прразькими вуличками, вимощеними бруківкою, споглядаючи монолітні вежі чеських стародавніх костелів та прислухаючись до дзвону всесвітньовідомого годинника.
Крім знакових місць Єлєньої Ґури учасники проекту побували у Вроцлаві. Місто вразило своєю архітекторою, колоритом та демократичністю.
- "Літня школа - Україна" - це дивовижна можливість навчатися мови, у поєднанні з історією і традиціями сусідської країни. Ми запрошуємо до участі всіх охочих, які мають бажання розвиватися й удосконалюватися - зазначила заступник Голови правління ТОГО "ПАРТНЕРСТВО" Галина Василевська.
- Двері нашої школи відчинені для усіх молодих людей, які прагнуть до нових знань, вражень і нових звершень. - наголосила Ольга Собко - член правління ТОГО "ПАРТНЕРСТВО".
З хорошим настроєм, новими друзями і незабутніми враженнями учасники "Літньої школи" повернулися додому. Бажаємо усім, хто взяв участь у проекті використати здобуті знання і досвід у майбутньому. Адже особисті досягнення кожного з нас складають успішне й процвітаюче суспільство. Разом ближче до мети!

;

Контакти

facebook instagram linkedin 

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

razom_blyzcze_do_mety253-1.JPG