З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

Дорогі українці, шановні друзі та колеги! Тернопільська обласна громадська організація "ПАРТНЕРСТВО" щиро вітає усіх із Днем Незалежності! 

24 серпня 24-й День народження нашої держави! Сьогодні її доля тривожить не лише українців. Україна опинилася у переліку "гарячих точок" політичної карти світу на початкових позиціях. Протистояння ворогам: зовнішньому агресору та внутрішнім - бюрократам, корупціонерам, злодіям і невігласам, щодня обезсилює нашу державу, гальмує розвиток та додає сіро-чорних відтінків до її кольорових барв. Та усі ми переконані, що українці - непереможна нація, яка сформувалася на героїчному минулому козацтва, мудрості й неповторності її генів. 

Сьогодні наше свято не є пишним і веселим, адже країна понад рік омивається кров'ю своїх синів і дочок. Вкотре наш легендарний, мужній і талановитий народ відстоює справедливість і доводить свою відданість цінностям, традиціям і принципам, які складалися в Україні впродовж тисячолітньої історії. Ми переконані, що спільна праця, підтримка й національна ідея приведе наших героїв до остаточної перемоги над ворогом і жодна сльоза матері, дружини чи осиротілих дітей не пропаде безслідно у стверділу від важкої військової техніки землю. Ця земля дуже швидко оживе золотим колоссям пшениці й жита, блакитними і чистими водами річок, озер і морів, запашними ягодами і квітами. Вона оживе і потішить своєю пахучістю, родючістю і різнобарв'ям людей. Хай сьогоднішній День Незалежності України стане для нас усіх стрімким початком відліку часу до беззаперечної перемоги не лише на кордонах держави, але й у серцях і свідомості всіх українців: галичан, донеччанин, кримчан, лемків, волинян, полтавчан, слобожан, гоцулів - всіх, хто по-справжньому любить свою Україну, свою домівку і свою сім'ю. Тільки спільною працею, згуртованим зусиллями і завзяттям ми станемо непоборними й сильнішими і лише дружньою родиною - об'єднаною нацією, ми зуміємо відродити у своїй державі європейські традиції, започатковані прадавніми вітчизняними героями! Слава Україні! Героям Слава!

Контакти

facebook instagram linkedin 

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

razom_blyzcze_do_mety250.JPG