Живий ланцюг на підтримку міжнародної антидискримінаційної акції "16 днів проти насильства"


Сьогодні, 8 грудня 2015 року, студентська молодь Тернопілля долучилася до міжнародної антидискримінаційної акції «16 днів проти насильства». У рамках акції Тернопільською обласною громадською організацією «ПАРТНЕРСТВО» було ініційовано живий ланцюг «Молодь проти насильства», який протягнувся по міській набережній, починаючи від Надставної церкви. До організаційного процесу долучилися Тернопільський національний економічний університет та громадська організація «Тернопіль – це Європа».

Участь в акції прийняли студенти Тернопільського національного економічного університету, Тернопільського національного педагогічного університету та Тернопільського державного медичного університету за сприяння Тернопільської міської ради, депутата Тернопільської міської ради Павла Бича, народного депутата України Тараса Юрика та Поліграфічного Дому «Zaza».Голова правління Тернопільської обласної громадської організації "ПАРТНЕРСТВО" Наталія Овсейко наголосила на важливості проведення таких акцій, які не лише дозволяють на весь світ продемонструвати свою активну громадянську позицію й небайдуже ставлення до гострої суспільної проблеми, але і звернути увагу інших людей, зокрема тернополян, які можливо сьогодні не рахують проблему насильства актуальною та важливою (адже існують більш вагомі, такі як військова агресія на сході нашої держави, економічна та політична кризи) на проблему, яка знищує розвиток особистості, гідність будь-якої людини, виховує її рабом, неспроможним самоудосконалюватися, розвиватися та мріяти. Замовчування цього ганебного явища, не зменшує його негативного впливу. Багато жертв агресії й теранії, особливо, коли мова йде про дітей, навіть не розуміють у якому середовищі вони ростуть. Це велика трагедія сучасного світу, яка не оминула жодну країну нашої Планети і наслідками її є скалічені долі, торгівля людьми, каліцтва, депресії, тероризм.
Водночас, на проблемі ґендерного насильства у розмові зі студентами звернула увагу Ольга Собко, член ТОГО "ПАРТНЕРСТВО". Пригнічення гідності жінок, які насамперед повинні бути берегинями родинного вогнища, втіленням доброти, краси, милосерддя та надії, негативно впливає не лише на їх особисту самооцінку, породжує зневагу до самих себе, але й посилює ці деструктивні явища у вихованні дітей потерпілих.
Галина Василевська, у продовження тематики зазначила, що заходи, присвячені протидії насильству, його попередженні та недопущенні в будь-яких проявах, плануються проводитись членами громадської організації "ПАРТНЕРСТВО" систематисно на базі різноманітних освітніх закладів, бібліотек, тощо. До проведення таких заходів залучатимуться вітчизняні й закордонні фахівці у сфері психології, педіатрії, педагогіки та соціології. Вже існують певні напрацювання у цьому керунку, які будуть активно впроваджуватися у життя задля виховання гідності, втановлення стійких моральних переконань та формування цінностей кожної особистості, добробуту суспільства, залдя процвітання нашої України.

Допомогу у проведенні акції виявили викладачі ТНЕУ, зокрема Марія Онищук, яка таким чином продемонструвала свою активну громадянську позицію та показала приклад своїм вихованцям.

Водії, що проїзджали повз "живий ланцюг" вітали учасників акції гучними сигналами, висловлюючи таким чином позитивне ставлення до молодих людей.

Дякуємо усім небайдужим, хто виявив бажання доєднатися до міжнародної антидискримінаційної акції "16 днів проти насильства". Сьогодні Ви не просто виявили свою активну громадянську позицію - Ви стали в один ряд з відомими міжнародними лідерами, які ведуть боротьбу проти цього ганебного явища. Ви стали частиною світового антидискримінаційного молодіжного руху!
 

http://te.20minut.ua/Vid-Chytachiv/aktsiya-zhiviy-lantsyug-10474017.html

 

 

 

Контакти

facebook instagram linkedin 

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

razom_blyzcze_do_mety247.JPG