• Description slide 1

  • Description slide 2

  • Description slide 3

  • Description slide 4

  • Description slide 5

  • Description slide 6

IV Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів»


03.04.2014 року у ТНЕУ відбулася IV Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів», у якій взяли участь студенти спеціалізованих економічних навчальних закладів та учні старших класів Тернопільщини.

З вітальним словом виступили: начальник інформаційно-комунікаційного відділу Головного управління Міндоходів у Тернопільській оласті - Манастирський Михайло Олександрович, голова правління Тернопільської обласної громадської організації ПАРТНЕРСТВО - Овсейко Наталія Василівна, проректор з наукової рооти ТНЕУ, д-р екон. наук, проф. Задорожний Зеновій-Михайло Васильович, декан факультету фінансів, д-р екон. наук, проф. Гуцал Ігор Степанович, заступник декана факультету фінансів, канд. екон. наук, доцент - Луцик Анатолій Ігорович. Загалом було позитивно відзначено проведення наукових заходів відповідного рівня у навчальних закладах. Зауважено, що лише завдяки активності, креативності і неайдужості молодих науковців та тих людей, які палко прагнуть змін у нашій державі, можна буде якісно реформувати не лише податкову систему і освіту у галузі фіскальних знань, але й ефнективно формувати дієве громадське суспільство й утверджувати демократичні ініціативи в Україні. Доповіді учасників виклаками багато цікавих і конструктивних дискусій, кращу з них було відзначено особливим призом. Найкращим доповідачем, на думку учасників конференції, став Юрій Кравцов, студент ФМО - 32, ТНЕУ з доповіддю на тему: "Особливості та пролематика акцизного оподаткування в Україні".

 

Контакти

facebook instagram linkedin 

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

razom_blyzcze_do_mety245.JPG