• Description slide 1

  • Description slide 2

  • Description slide 3

  • Description slide 4

  • Description slide 5

  • Description slide 6

ІІІ Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів»


11 грудня 2013 року в ТНЕУ відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів» за участю Тернопільської обласної громадської організації "ПАРТНЕРСТВО", яка активно сприяє розвитку молодіжних ініціатив, міжнародного співробітництва, генеруванню ідей для самореалізації, зародженню позитивного мислення у підростаючого покоління від дружніх стосунків до партнерських відносин, а також формуванню інтеграційного поширення демократичних ініціатив, Організаторами наукового заходу були ТОГО "ПАРТНЕРСТВО", Кафедра податків та фіскальної політики Тернопільського національного економічного університету та Головне управління Міністерства доходів і зборів України у Тернопільській області.

На конференції було окреслено низку проблемних питань, пов’язаних з удосконаленням фіскальної політики України та пріоритетність євроорієнтирів її ефективної реалізації.

З вітальним словом і побажаннями плідної співпраці, обміну досвідом, змістовних цікавих диспутів й креативних рішень до молодої наукової еліти та усіх присутніх звернувся ректор Тернопільського національного економічного університету, д-р екон. наук, професор Крисоватий А. І., відмітивши, що саме у науковій полеміці формуються новітні підходи до вирішення нагальних питань, які стануть початком оновлення й удосконалення вітчизняних стратегій соціально-економічного розвитку, зокрема щодо ефективної реалізації фіскальної політики України. 

До учасників заходу також звернувся заступник начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Олександр Конончук та зазначив, що думки студентів, молодого покоління дуже цінні, тому всі конструктивні пропозиції, які виникнуть в студентів у результаті конференції, обов’язково будуть розглянуті Головним управлінням Міндоходів області. 

Конференція відбулася у дружній атмосфері, цікавими та змістовними були висвітлення наукових здобутків студентів, що викликало жваві дискусії учасників конференції. У підсумках заходу студентами було визначено кращу доповідь Ганни Сташків, студентки групи ФОс 51 на тему «Необхідність та значення податкового стимулювання інновацій в Україні», яку відзначено подарунком від організаційного комітету.

Отож, молоді майбутні науковці та фахівці, які прагнуть якісно виконувати поставленні завдання, приймати відповідальні рішення, стратегічно мислити і бути відкритими до пошуку нових перспектив, бажаємо Вам і надалі розвиватися у цьому напрямі, не втрачати юнацького ентузіазму і продовжувати впевнено крокувати науковими стежками для утвердження європейських цінностей у незалежній українській державі.

Також фотографії перебігу конференції можна знайти на сайті територіальних органів Міністерства доодів і зборів України у Тернопільській області:: http://tr.sfs.gov.ua/media-ark/fotogalereya/arhiv/1687.html

Контакти

facebook instagram linkedin 

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

razom_blyzcze_do_mety210.JPG