VIII Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «ФІСКАЛЬНА ПОЛІТИКА УКРАЇНИ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІНИХ ПРОЦЕСІВ»

22 квітня 2016 року Тернопільська обласна громадська організація "ПАРТНЕРСТВО" разом із кафедрою податків та фіскальної політики Тернопільського національного економічного університету та Головним управлінням Державної фіскальної служби у Тернопільській області провели VIII Всеукраїнську науково-практичну студентську конференцію "Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів". До участі в конференції було запрошено студентів внз Тернополя, школярів та студентів спеціалізованих коледжів м. Могилів-Подільський, м. Хмельницький, м. Коломия. Традиційно, у залі засідань ТНЕУ, панувала приємна творча атмосіфера, що сприяла цікавим дискусіям та конструктивному діалогу.

Детальніше...

КАТІВНЯ В ЦЕНТРІ ФАЙНОГО МІСТА

21 квітня 2016 року учасники Науково-просвітницького товариства "ПАРТНЕРСТВО юним", студенти факультету фінансів ТНЕУ групи Ф - 34 відвідали Історико-меморіальний музей політичних в'язнів м. Тернополя. Існує музей як відділ Тернопільського обласного краєзнавчого музею, який відкрито й освячено 14 жовтня 1996 року на свято Покрови Пресвятої Богородиці. Ідея створення музею належить краєзнавцю, археологу, директору Інституту національного відродження — Ігорю Ґереті. Його підтримали колишній директор Тернопільського обласного краєзнавчого музею Венедикт Лавренюк, обласна Спілка політв'язнів і репресованих та обласне товариство «Меморіал» імені Василя Стуса. Власне тоді і було відкрито першу експозицію, яка розміщувалась лише у кількох камерах.

Детальніше...

Watching Comedy - having fun together

21 квітня 2016 року у рамках проведення ENGLISH week у холі першого корпусу Тернопільського національного економічного університету за сприяння Тернопільської обласної громадської організації "ПАРТНЕРСТВО" під патронаторм ректора ТНЕУ, професора крисоватого Андрія Ігоровича для учасників Науково-просвітницького товариства "ПАРТНЕРСТВО юним", студентів ТНЕУ та усіх бажаючих було продемонстровано англомовну комедію "Hitch der date doktor" з улюбленцем мільйонів, неймовірним американським актором  Віллом Сміттом.

Детальніше...

ENGLISH_Week

 

 

today is the beginning of the

  English Week

  with Scientific & educational
circle
«PARTNERSHIP for Young» and department

  TAXes and fiscal policy

 
 

Детальніше...

Чи ПОДАТКИ винні?

Сучасні проблеми реформування вітчизняної економіки сьогодні тісно переплітаються з політичною кризою, військовою агресією та соціальною напругою, які існують в Україні впродовж тривалого часу та за останні два роки значно поглибли свій вплив на загальний добробут населення держави. Суттєву роль у цьому процесі відіграє податкова система, яка більше 20 років перебуває у стані перманентного реформування, проте якісних змін, нажаль, так і не відбувається. Цьому явищу передує безліч причин, головним винуватцем яких, безперечно, виступають податки, як основне джерело наповнення бюджетів. Це питання вирішили розв'язати майбутні фахівці у сфері фінансів. Так от, Чи ПОДАТКИ винні? 

Детальніше...

Наймолодша учасниця науково-просвітницького товариства "ПАРТНЕРСТВО юним" організувала у своїй школі КВЕСТ присвячений Дню Незалежності Польщі

Анастасія Василевська - учениця Тернопільської Української гімназії ім. Івана Франка, член Шкільного Парламенту "Громада" та наймолодша учасниця науково-просвітницького товариства "ПАРТНЕРСТВО юним" до 97 річниці незалежності Польщі вирішила організувати у своїй школі КВЕСТ, присвячений історичним, культурним та науковим подіям дружньої нам сусідньої країни.


 

Цікава ідея дівчинки була підтримана учителями школи. Взяти участь у КВЕСТі мають змогу всі бажаючі. Переможець змагання, той хто надасть найцікавіші та найвдаліші відповіді на запитання Анастасії отримає подарунок від Тернопільської Громадської Організації "ПАРТНЕРСТВО". Бажаємо усім удачі, фантазії та креативу!

Детальніше...

VII Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «ФІСКАЛЬНА ПОЛІТИКА УКРАЇНИ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІНИХ ПРОЦЕСІВ»

У межах Міжнародної науково-практичної конференції "Сучасні детермінанти фіскальної політики: локальний та міжнародний вимір", яка організована в стінах тернопільської обласною організацією "ПАРТНЕРСТВО" та кафедрою податків і фіскальної політики Тернопільського національного економічного університету 23 жовтня, відбулася VII Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів».

Детальніше...

РАЗОМ БЛИЖЧЕ ДО МЕТИ!

 

Учасники Науково-просвітницького товариства "ПАРТНЕРСТВО юним" зараз мають багато важливих справ: вони старанно навчаються і планують дуже добре закінчити семестр, беруть участь у наукових конференціях, де займають призові місця за дотепні, креативні і глибоко наукові роботи та з-поміж важливих справ, де молоді люди засвідчили себе активними й талановитими, варто відзначити й їхню активну громадську позицію. 25 травня 2015 року учасниками Товариства було проведено акцію "РАЗОМ БЛИЖЧЕ ДО МЕТИ", а цікава подорож містом, яке усіх об'єднало в стінах Тернопільського національного економічного університету, лише додала колориту й особливої родзинки суспільному проекту.

Детальніше...

Контакти

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

DSC_0016.JPG