Вроцлавський економічний університет (м. Вроцлав, Республіка Польща)

1947 році попередником економічного університету у Вроцлаві була Вища Школа Торгівлі, яка виникла за ініціативи Товариства Сприяння Тогрівельно-Економічних Наук у Вроцлаві відповідно до чинного законодавства тодішньої Польщі, що обумовлювало функціонування приватних вищих навчальних закладів на її теренах. Кадровим потенціалом новоповсталого навчального закладу у той період були викладачі Університету Яна Казимира та Академії міжнародної торгівлі у Львові, а також Університету Стефана Баторего у Вільнюсі.
Сьогодні університет є не лише осередком науково-економічних досліджень та менеджменту, а також однією з найбільших економічних шкіл в країні, яка відіграє важливу роль у формуванні молодих фахівців. Водночас університет є активним партнером у міжнародних контактах щодо здійснення науково-дидактичних проектів.
Місія університету полягає у тому, щоб бути ведучим осередком творчої думки у сфері соціально-економічного розвитку регіонів Європи.
Візія розвитку університету   бути, насамперед, сучасним освітньо-дослідницьким закладом, що сприяє формуванню наукової думки, а також консультаційним осередком у регіональному, вітчизняному та міжнародному масштабах. Підтримувати статус вищої школи, яка працює в інтересах зрівноваженого розвитку суспільства, з почуттям соціальної та етичної відповідальності, з доброзичливим персоналом як до студентів, так і до випускників університету, а також бути завжди відкритим для усіх бажаючих.

Тернопільський національний економічний університет (м. Тернопіль, Україна)

Вищий навчальний заклад  був заснований у 1966 році, коли в Тернополі було відкрито відділення фінансово-економічного факультету Київського інституту народного господарства. У 1967 році на базі відділення утворено факультет, у 1971 році – Фінансово-економічний інститут, а згодом Інститут народного господарства (1989 рік) та Академію народного господарства (1994 рік). 30 березня 2005 року навчальний заклад став університетом, якому 29 вересня 2006 року Указом Президента України було присвоєно почесний статус національного.
Сьогодні Тернопільський національний економічний університет – це елітний та сучасний освітній заклад, де панує академічний дух, наука, думка і воля – альфа і омега формування особистості.
Університет стрімко розвивається, адже мистецтво жити – це жити з перспективою. Навчаючись у дусі конкуренції, випускники вищого навчального закладу стають лідерами та фахівцями високого ґатунку.
Кожне покоління студентів і науковців з гідністю продовжує славні традиції національної освіти, примножуючи здобутки ТНЕУ на міжнародному рівні.

У 2014 році Тернопільська обласна громадська організація "ПАРТНЕРСТВО" та Тернопільський національний економічний університет підписали договір про співпрацю. За цей час партнерами було здійснено понад 20 спільних наукових, освітніх, пізнавальних та соціальних проектів.

 

 

Фундація "Добра воля" (м. Краків, Республіка Польща)

Найважливіша сфера діяльності фундації «Добра воля» - це розвиток та поширення методів поза формальної освіти.
Метою неурядової організації є діяльність, пов’язана з дітьми та молоддю у сфері сприяння поширення й розповсюдження неформальних видів навчання, формування демократичних засад функціонування громадянського суспільства та розвитку демократії у світі, виховання у дітей і молоді потреби здорового та безпечного стилю життя, сприяння до участі молодих людей у культурному розвитку суспільства, формування й розповсюдження засад толерантності та позитивного міжкультурного діалогу.
Фундація «Добра воля» здійснює свою діяльність у напрямі реалізації вітчизняних та міжнародних суспільно-культурних проектів, найважливіші види діяльності яких виявляються в організації соціального театру, здійсненні різного роду тренінгів, реалізації міжнародних проектів з усної історії, обміні студентами, а також у поширенні антидискримінаційної діяльності.
Найважливіші проекти були реалізовані фундацією «Добра воля» разом з неурядовими з Азербайджану, Греції, України, Ісландії, Німеччини, Литви, Росії, Словаччини та Чехії.

Контакти

facebook instagram linkedin 

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

razom_blyzcze_do_mety229.JPG