ВРЯТУЙТЕ НАШУ НАДІЮ !!!

Сьогодні відбувся черговий фарс, предствлений суддями Донецького суду Ростовської області у справі українки Надії Савченко, яку викрали та незаконно утримують на тариторії країни-агресора. Блюзнірство російського судилища вкотре підтвердилося у залі суду над українською льотчицею.


Офіцер, Герой України, член ПАРЕ (з 26 січня 2015 року) і народний депутат України - Надія Cавченко вже п'ять днів тримає сухе голодування протесту, яке вона оголосила після того, як 3 березня суд не дав їй виступити з останнім словом.

Символічно, що це неприпустиме дійство відбувся 9 березня 2016 року, коли український народ у всьому світі відзначає 202 річницю з дня народження Великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка. Надія мужньо відстоює честь, гідність та впевнено демострує непоборність української нації. Своєю поведінкою та міцною позицією українська бранка доводить усьому світові і, насамперед, своїм співвітчизникам, що боротися варто, що перемога за правдою, чим, безумовно, всиляє несамовиту надію на відновлення справедливості, гідності і непереможності духу в серця українців.

Тримайся наша красуне, наша Надіє! Ти повинна жити, щоб вести за собою, щоб показувати приклад справедливої боротьби, щоб перемагати! Хай береже Тебе Господь і щира молитва матері, сестри та усіх українців, які чекають на Твоє повернення! Слава Україні!

Контакти

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

DSC_0013.JPG